Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Ale tak to víš Ríšo že i mazlík se sklouznul a to doslova.Ale pak předemnou jeden trouba prudce zabrzdil a měl jsem namále.Ještě že nic nejelo v protisměru a tudíž jsem měl kde uhnout.Díky gumám a elektronice to dopadlo dobře,ale za to já dal radši pokoj a mazlíka schoval.No a vzal jsem feldu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím po 3 tejdnech u vody. Byl to šok návrat z 27stupňů do mínus 10 :( Fuj a ještě dneska vemu zaklíč a baterka skoro v řiti...no loni sem jí ještě dobíjel, takže letos nová..jedu vyměnit do Halfords, pač v pondělí v tomto nečasu musím do Vídně a pak už jen a jen Vánoce :)

Jaký byly motokáry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vás všechny zdravím po delší době sem se sem zase dostal.V práci byl ke konci roku kalup aby se vše stihlo dodělat a zazimovat.U nás sněží a ráno když sem kouk na teploměr,tak sem na něj koukal ještě chvíli jesli vidím dobře.Ukazoval -16 stupňů,fakt mazec.Jo kdybyste o svátkách vyrazili na lyže na šumavu,tak budu na kašperských horách u vleku.tak písněte.Jinak užívejte mrazivýho víkendu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...