Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Vito, ale ja nenapsal pul slova ze jde o financni stranku :palec2:

Co treba rodinne problemy, zmena bydliste apod :aggressive::help::feve:

Ok pak jsem se tedy spletl a omlouvám se.Já tu ani nikde nenašel že bys psal,že se toho chceš zbavit.Četl jsem tu už jen reakce a dle cen dílů které jsi uvedl,jsem si to v té mé palici takto uklohnil.Takže soráč pane Petřík ;):aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petřík byl jen plný plánů jak se pustí do renovace a pak byla Okta najednou v sekci bazar...

Jsem zvedavej na tu predpoved o 60-ti cm snehu - pristi tyden budu mit dosti cestovatelskej - Usti, Teplice, K.Vary, Sokolov, Plzen, no bude to narocnejsi tyden, tak snad to nebude moc klouzat......

PS: Nezapomenu na lonskou zimu, kdy bylo cca 5st nad nulou a u Chomutova stala lehka deva jen v kalhotkach a zimni bunde :t

Musela bejt cela zamrzlá B):rolleyes::D

Editováno: , autor: Petik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte bando.Tak u nás ještě bude sněžit přes noc a jsme v prdeli.Pomalu se to tu zastavuje a to je ještě prd sněhu.Tak ať se Vám vydaří začínající víkend a dávejte na sebe pozor.

jo jo, rano a cez den SNEH, ale teraz podvecer uz prsiiiiiiiiiii, a v Bratislave , Kosicoch kamiony strajkuju.

Sandare nevedia co robit :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj krkonošský deníček lollollol

--------------------------------------------------------------------------------

12. října Přestěhovali jsme se do našeho nového domu v Krkonoších. Bože, jak je zde krásně! Už se nemohu dočkat, až majestátní horské vrcholy pokryje sníh.

20. října Krkonoše jsou tím nejkrásnějším místem na Zemi. Podnikli jsme malý výlet do okolí a přitom jsme viděli několik jelenů. Jak nádherní byli! Zdá se, že jelen je jedno z nejúžasnějších zvířat na Zemi.

11. listopadu Brzy začne lovecká sezóna. Nechápu, jak někdo může zabít něco tak překrásného, jako je jelen. Doufám, že už konečně začne sněžit.

2. prosince Minulou noc krásně sněžilo. Probudil jsem se a vše bylo pod jiskřivou sněžnou pokrývkou. Krása jako na vánočním pohledu. Proházel jsem příjezdovou cestu a uspořádali jsme rodinnou koulovačku. Potom projel kolem sněžný pluh a musel jsem znovu proházet příjezdovou cestu. Prostě to tady miluju.

12. prosince Minulou noc připadl další bílý sníh. Sněžný pluh si zopakoval žertík s příjezdovou cestou. Nevadí, během chvilky jsem ji znovu proházel.

19. prosince Další sníh napadl minulou noc. Kvůli zahrnuté příjezdové cestě jsem se nedostal do práce. Jsem úplně vyčerpán prohazováním. Zkurvenej sněžnej pluh.

22. prosince Včera napadlo ještě víc těch bílejch sraček. Mám na rukou puchejře od lopaty. Jsem přesvědčenej, že sněžnej pluh čeká někde za rohem, dokud neproházím cestu. Hajzl jeden!

25. prosince Veselé Vánoce. Víc zasranýho sněhu. Jestli jednou dostanu do ruky toho zkurvysyna, co řídí sněžnej pluh, tak ho nakopu do prdele. Nechápu, proč prostě na tu zasranou silnici nepoužívaj víc soli, co by rozpustila ten sajrajt.

27. prosince Zase napad vagón těch bílejch sraček. Už tři dny jsem nevystrčil rypák s výjimkou prohazování příjezdové cesty pokaždé, když projel pluh. Nakonec i pluh uvázl v závěji a ten ksindl si přišel vypůjčit moji lopatu. Řekl jsem mu, že jsem jich už šest zlámal, když jsem prohazoval zahrnutou příjezdovku, a pak jsem do něj mlátil tou sedmou, až se dal na útěk.

28. prosince Konečně jsem se dostal z baráku. Odstranil jsem z auta to bílý svinstvo a vydal se do obchodu pro nějaké jídlo. Při zpáteční cestě mi vběhl do cesty jelen a už se to nedalo ubrzdil. Mám škodu na autě za 50 tisíc. Ty zkurvený bestie by měli postřílet. Že je ti lovci v sezóně nevymlátili všechny.

10. března Odvezl jsem auto do servisu ve městě. Člověk by nevěřil, jak může za jednu zimu zrezivět vod tý debilní soli, co s tím ty hovada sypou silnice.

12. dubna Odstěhovali jsme se zpátky do Prahy. Teď teprve vidím, jak je to nádherné město. Nechápu, jak někdo může žít v takové prdeli, jako jsou Krkonoše. Už vo nich nechci slyšet do konce života!!!

Editováno: , autor: Laam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci moc tomu nerozumim, nevite o co jde a porad to jen rozebirate :) chapu ze mate radost kdyz malej Petrik neni ve svym zivlu a nekritizuje vase milacky :):aggressive::help:

Ale fpohode lol:kuk: je mne to celke jedno co si myslite ja si k tomu uz sve rekl :)

....hochu,ty jsi vážně ještě moc mladý................slyšel jsi rčení-aktivní blbec,horší roty diverzantů............. ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vito, mel jsem to v druhym compu, ale uz jsem se k tomu dostal:

http://igorweb.org/equidec/Default.aspx

http://www.igorweb.org/vindec/Default.aspx

Díky moc Péťo.Jsi hodný.

Přeju všem pohodový víkend kamarádi.U nás prší a mrzne to kurevstvo.Na feldě co parkuju před barákem mám 30cm vrstvu té bílé sračky a tím že to popršelo,tak je to takový krunýř.To je hnus velebnosti.

Cestaři to vzdali takže to klouže úplně všude. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc Péťo.Jsi hodný.

Přeju všem pohodový víkend kamarádi.U nás prší a mrzne to kurevstvo.Na feldě co parkuju před barákem mám 30cm vrstvu té bílé sračky a tím že to popršelo,tak je to takový krunýř.To je hnus velebnosti.

Cestaři to vzdali takže to klouže úplně všude. :aggressive:

No pane budete to muset jít odházet Vy :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojkýýý Víto :) jak sevede chlape,počasíčko bardzo pěnkné kol102:wallbash::angry: v Praze tak těch 30 cm,již dlouho nepamatuji takovou kalamitku,kolik je u Vás sněhu,tam bude asi víc ?

Řeknu ti,takové jaro pane kolego,mmmmmhhhhmmmm ,kurwa už aby to bylo :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojkýýý Víto :) jak sevede chlape,počasíčko bardzo pěnkné kol102:wallbash::angry: v Praze tak těch 30 cm,již dlouho nepamatuji takovou kalamitku,kolik je u Vás sněhu,tam bude asi víc ?

Řeknu ti,takové jaro pane kolego,mmmmmhhhhmmmm ,kurwa už aby to bylo :prc:

jejda ani nevíš jak si to taky přeju.U nás je asi stejně jak u vás toho sněhu.Do toho nám prší a namrzlo to.Ale momentálně už skoro den nesněží tak uvidíme co dnešní noc.Každopádně superba ani nevyndávám z garáže.Nemělo by to cenu.

Není nad výlet směr tam k vám a vidět zase pohodáře....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.......n o tady je odhadem po ránu tak cca 35-4O cm.........Sup je též v garáži,kloužu s ostatníma autíkama.....jooo na horách,tam je to a musí být paráda,ale tady to je vždy om :prc: hlavně ted nejet žádný daleký zajištak,ted si to vážně odpustím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...