Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Takže budu na srazu o pivu. Abych nejel zpět po tmě a na jiném sedadle.

Dnešní slejvák odhalil skrytou závadu. Nateklo mi ke spolujezdci. Bál jsem se, že to bylo oknem ale rozpadlo se těsnění pod držákem pyl. filtru. Cvičně jsem si to rozebral a zároveň prošťouchl odtokový kanálky. Mají centimetr v průměru a stejně se po 2 letech ucpou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Járo, neboj, když to bude nějaký dobrý skotský, či francouzký drink, tak si ty slepecké hole může Libor naložit a Tvůj strach v tom případě by byl taky bezpředmětný, ale i to Tvé řešení -_- není vůbec špatné!

Jinak Tě prosím o sdělení,čím jsi ty odtoky čistil? Asi jsi si včera při tom počasí užil. :(

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ACE VENTURA: Járo, holt mi nezbylo nic jiného, než Tě poslechnout a vyndat tu baterku. Je vyčištěno, vyměněn kabin. filtr a jiné drobnosti. Jen jsem se nedostal, resp. jsem neměl tak tenkou strunu na ty odtoky ze střešního okna. Budu muset sehnat někde starý náhon tachometru. Kucí, kdyby jste jej někdo náhodou měl doma, prosím vezměte jej sebou - díky!

To nemo.x: Milane, nojo, ale jak to má udělat "chudý český důchodce"? Tomu holt nezbyde, než pěkně poprosit drahou polovičku a ta mu to snad opět pomůže vypíglovat :smich: Ale holt to nebude jako od profíků, no snad mi to bude prominuto, co říkáš? :kol-60::kol-131:

Jinak na štěstí mám doma nějaké prověřené zásoby a tak to snad tak hrozné nebude, i když dobré pivko a pro slabší polovičky šáníčko je taky správná volba! Už se nám to blíží! Teď už jen, aby ta má drahá HEXE zvládla to počasíčko! Všem pěkný týden a v sobotu na viděnou! :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karle, odpusteno ti samozrejme bude. :) Jenom bych ti sem hodil odkaz, kde muzes mit rucni myti a obcas i dalsi veci se slevou: http://www.slevomat.cz/praha/auto-moto Jeste vcera tam byla akce v te mycce, kde jsem si to nechal cistit minule. Dneska je tam zase jina mycka. Ja vyuzivam voucher, ktery jsem koupil minuly mesic do jedne mycky na Zizkove. Myslim, ze zakladni rucni myti, co tam aktualne muzes mit, se za 150 korun vyplati. Pripadne si muzes vybrat dalsi program. Omlouvam se, ze to pisu vsechno neprehledne do jednoho odstavce, ale v IE10 mi tady na foru nejde z nejakeho duvodu odenterovavat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak, :smich: před tím delším víkendem pěkné pozdravení celé naší "SUPÍ BANDĚ" ! Hezky si to volno všichni užijte a s tím etanolem opatrně!? Ono je v současnosti jistější dobře orosené -_- , ale holt, když to není proložené, asi to není to pravé ořechové? :D

A obligátní Víťovo "OPATRUJTE SE " :kol-99::gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taj já vás teda Supi zdravím,

s Bedrunou jsme si v pátek udělali krásný výlet do Lednice, pěkně se nám blýskala v tom posledním zářijovém a slunečném počasí :) Jo jo a prohibice byla k ničemu :kol-28: U nás na jihu stejně vládne burčák :kol-28: Jo a návrhářství, nic jiného se u nás doma neděje než upravuje a debatuje jak a co :kol-27:

Tak teda opatrně a hodně pohodových km :kol-47:

Bája :kol-41:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Supi Bandu, jeste ted me mrzi ze jsem nemohl ucastnit srazu, ale nejak se smichalo vice pracovnich povinnosti, ktere bohuzel nerespektuji ani vikendy. Podle fotek to musela byt opet sranda, zadne vypacenej zamek :-D, nebo CD-Rom v x5? Nicmeně se těšim na dalši, ktery je uz určitě planovaný. Dneska se byl supik koupat, ma vyměnenej olejiček, novy razitko technicke kontroly, tak zase muze nejakou dobu jezdit po těch rozbitych silnicich:-(. Je tu dneska někdo? nebo vsichni sledujou ruzovku?:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar bando,

zdravím všechny před víkendem. Počasí u nás nic moc teda, ale jelikož je v plánu oslavička -_- tak to ani nevadí. Včera když jsem jel na moravu v dešti, tak mi malinko nateklo do auta.. musím už konečně pročistit ty odtokové kanálky, plus utěsnit dveře u spolujezdce. No pořád něco... Tak přeji pěkný víkend...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to není problém pro toho kdo ji chce najít! :kol-83::kol-56::kol-46:

Jinak všem příjemný víkend, prý je poslední pěkný - škoda a večer každý dle vlastního gusta do té své "hospůdky" a pak pokud bude schopnost vládnout klávesnicí - podělit se o své neopakovatelné zážitky! :kol-35::gunners3::kol-131:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...