Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

 

Troška nostalgie.Je to už skoro 6 let,ale krásně se na to vzpomíná.Tehdá to opravdu budilo pozornost.Přece jen superb byl na trhu nějaký 6 let.Letí to.....

Bylo to tenkráte super a máš pravdu,budilo to pozornost ,ale čas nezuastavíš .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaj tak mi ho pozdrav.Sice je to už drahná doba a ani nebude vědět od koho to je,ale to neva.Pozdrav mi ho.

Určitě mu pozdrav vyřídím,to víš už to nebude ,to co to bylo,to už je nenávratně pryč ta parta,ta ochota se vídat i mimo srazy a pomáhat si ve všech směrech......škoda,že to pár lídí zk....lo.Mě už ze ŠKODOVEK zbyl jenom Fávorit a 1203,trochu se celá rodina orientujeme směr Švédsko,nebydlíme už v Praze,tak musela proběhnout změna ve vozovém parku :kol-135: ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsi dal Práglu vale a odporoučel ses někde do hor předpokládám.Proto asi to volvo a proto to asi nebude nic jiného než SUV :-)

Ale záchranku ještě provozuješ ne?

:D hory né kousek za prahu,záchranka funguje stále dál......ale s typem auta jsi se trefil :D XC 90,já bílé,dana zelené a mladej stíbrné

post-210-0-91838500-1397071750_thumb.jpg

post-210-0-14229700-1397071812_thumb.jpg

post-210-0-72289000-1397072544_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Halooo, halooo SUPÍ BANDO, tak jsem konečně po více jak půl roce zpět doma a pochopitelně ihned jsem se začal pídit, otevřel jsem Vás tady cca před 10 min. a nejprve jsem odpověděl na nějaké SZ a teď pozdravení pro Vás všechny s přáním pěkného prožití svátků Velikonočních! :kol-41:  :kol-35:

To prostudování mi bude trvat asi pěkně dlouho, ale jsem moc zvědavej jak jste si tady bando vedli! :gunners3:

 

Víťo, hned jsem si nevšiml, ale koukám, že i Jirka je tady opět, to je dobře, no budu to tady koumat, to víš, času budu mít habaděj. Tak si ty svátky pěkně užijte a měj se moc fajn, Karel :kol-131:  :gunners3:

 

Tak milá bando, víte kolik stránek tady na mne čeká 131, no to se snad ani nedá projet, vymyslím nějaký zlepšovák, abych se dostal do obrazu.

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...