Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

tak jsem si takhle před Vánocema na Vás klucí zavzpomínal. Požádal si o nové heslo a ejhle, dostalo se mi ho - konečně. No a tím pádem, Vás zdravím a budu tu zase oxydovat :-)

 

Si v klidu přečtu forum, odpovím pár dotazů, neštvu pár lidí a bude zase dobře :-)))))

 

Tak zatím supáci!

 

Johan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čágo všichni.Počasí zatím drží tak je to cajk.

Sejdo doufám,že se podaří prodat a hlavně že to koumí nějaký fajnšmekr a ne lama.Jinak někdo se tu ptal cos pořídil místo supa tak myslím že naposled to byla škoda 1203 ne :kol-27::kol-28: Číslo máš pořád stejné?Jak se ukážu v Práglu tak bych docela rád na chvíli zavítal na kus řeči bude-li čas.

Jinak opatrujte se kamarádi.

Nevíte někdo co je s Karlem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to mě pose.... na holí záda, další auto na který si člověk bude muset na dálnici dávat bacha, už né zpomalovat jen když uvidim pasata a že jich je dost natož když přidali i kombajny, naštěstí ne tolik s dvouma šlaufama, ale když se řítí pašík ze zadu, tak stejně spomaluju a teď i supi, těch jezdí taky mraky, ach jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte jezdit tak, abyste furt nemuseli čumět, co kde jede kolem vás. Chtělo by to rozšířit policejní autopark na vícero modelů od různých značek. :kol-46:  Takhle jenom sledujete, kde kdo má jakej lauf, či anténu, až jednou něco kvůli tomu přehlídnete a pomuchláte si plechy (a to jen v lepším případě). :kol-34:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čágo všichni.Počasí zatím drží tak je to cajk.

Sejdo doufám,že se podaří prodat a hlavně že to koumí nějaký fajnšmekr a ne lama.Jinak někdo se tu ptal cos pořídil místo supa tak myslím že naposled to byla škoda 1203 ne :kol-27::kol-28: Číslo máš pořád stejné?Jak se ukážu v Práglu tak bych docela rád na chvíli zavítal na kus řeči bude-li čas.

Jinak opatrujte se kamarádi.

Nevíte někdo co je s Karlem?

Čágo kámo,nabídek mám dost,ale za menší cenu a já s cenou dolů nepůjdu,vím co prodávám,je to bez investice 116 tis najeto ,stále v TOP stavu,vždyt ho znáš,zimu zná jen z vyprávění :kol-28: .1203 je veteránek,místo Supa mám už ted Volvo XC90 a mladej taky,to víš Frontera má už něco v těle,tak pozvolná výměna.

 

Číslo mám stále stejně,dej vědět včas,mám dost fofr,firma,natáčení ordinace v růžové zahradě a sekundování bojových sportů,tak v jednom kole :kol-27::kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...