Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Jirko, musíme věřit Pticovi, že je to krok správným směrem. V sobotu jedu k němu, a už nyní mu vezu několik návrhů, co by bylo dobré zmého pohledu upravit, včetně galerie. Holt to nyní má porodní bolesti a ty musíme ve zdraví přežít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci z5 do hospody...

Hokej na prd, ale fandím Slovákům - asi budu i vstávat v sobotu ve 3:30

Jinak dnes me staveli policajti a jediny co jim vadilo bylo to deravy celni sklo - jinak na folie, napis na celnim skle no proste na nic ani zmínka - chválím chlapce... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar bando.

Je tady něják mrtvo. Přeju všem krásný víkend. Škoda že nevydrželo počasí ze včerejška. Bude to asi tím, že jsem supína nechal vycídit. :feve: Dneska jsem si udělal radost, konečně se to povedlo a denní svícení je už v mlhovkách. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

puste bratry domů,puste bratry domů :smich:lol

hezkou neděli a nedivte se ,že tady je mrtvo,ono tady někdy bylo živo,krom 6 členů??????!!!!

Já jsem na forum dopuručil nedávno 8 lidí a z toho to vzdalo 7 lidí,že díky......

doufejme,že bude lépe,jaro už tuká na dveře ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...