Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

mno jo, anténa stojí což o to. Teď už vím, že bude stát i synovi, pač už vím, že to bude kluk :) Jenže to přineslo problém, že se neshodnem na jménu :(

Mno a autí? Autí už se těší na jaro a mě to bude stát 2,5 litru za novej ráfek, jelikož jsem jeden v jedný z mnoha zkurvenejch děr na hnusnejch českejch rozbitejch silnicích bouchnul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando, tak po delší odmlce jsem zase tu. Měli jsme v práci fofr a neměl jsem vůbec čas... a navíc se mi teď po zimě ozval přední stabík. Tak se na to musím mrknout.

Tome to máš pech, ale je to celkem časté i u nás ve firmě. Ty silnice jsou fakt katastrofální. Jezdil jsem teď hodně v severních čechách a už se není ani kam vyhýbat aggressive.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamarádi u nás zase sněží a mě už to bere poslední síly.Už se nemohu dočkat jara.Dělám na svým třetím miláčkovi v garáži a potřeboval bych už to dát ven a nalakovat podlahu,ale v tomle počasí se to nedá a do konce března potřebuju udělat technickou.bude to asi na poslední chvíli. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando, taky se ohlašuji po kratší pauzičce - nějak nestíhám...

Jiříku nemáš RZ 7441 ? Dnes dopolko Ostroměř a vypadal jako tvuj Supín.

Zítra jedu Budejky a Brno (Lary jak na tom jsi ?) a v Utery Olomouc a Ostrava - Víto ...?

Jinak bych Vám tu rád představil muj nový e-shopik - tedy spíše pro vaše partnerky, manželky, přítulkyně apod - rozvoz je možný skoro po cele ČR (pokud je dotyčný si počkat cca 14dní - jezdím pracovně po všech větším městech v Čechách)

www.cajickyodmarusky.cz - hodte mi sem klidne komentare - porad je co zlepsovat :)

Dikec a majte sa...

PS: uz mam konecne cenik pneu, tak kdo ma zajem, poslete mi vas mail do SZ a poslu vam ho

Editováno: , autor: Petik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Jani. Tady jen tak někoho nenajdeš. Je to u nás smej abstinent. ;)

Jinak nazdar bando. I když to dnes nevypadalo, jaro už je za dveřma a o víkendu jdeme do plavek. B)

Uvidíme jestli to těm předpovědníkům vyjde. Letos to ale kurevsky vycházelo. Asi mají nějákou novou rosničku. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidičky, tak dnes příjemných 9°C a to už je docela změna. Gumy už mám objednaný takže příští týden bych je mohl mít ready.

Jinak včera cestou z práce jsem se blížil k autu a zdálky vypadalo jako Superb. Když Jsem přijel blíž tak to byla octávka se zavařenými vraty a světly ze Supa. No děs, světla našikmo a ještě dole tak divně dopasovaný. Škoda, že jsem to nestihl vyfotit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...