Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Myslíš aby byla parta kompletní jo? Já se chystám na výlet a provětrat supa. Zítra vyrážím do Německa a vracím se až v úterý. Tak tu nezlobte a ty Libore si z toho selhávání nic nedělej, údajně se s tím dá něco dělat. Jirkovi se podívám po sanitce a tobě po viagře. :smich: Tak čau.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libore co ty na to ????

Rozpráva Fero Janovi:

- Človeče, keď som bol v Rusku, cestoval som vlakom do Vladivostoku. Bola so mnou v kupé perfektná ženská. Tá postava, tie boky, to poprsie! A keď sa vyzliekla, to ešte len bola nádhera. Tak sme si to rozdali, ale ona sa potom rozplakala, že má strašne dobrého muža, ktorého strašne miluje a ktorému strašne ublížila, keď ho podviedla. Rozprávala o tom tak dojímavo, že aj mne ho prišlo ľúto a tiež som sa rozplakal.

- No a čo bolo potom?

- Čo by malo byt? Takto sme celé tri dni a tri noci trtkali a plakali, trtkali a plakali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychlost v pořádku, ale otazkou je, jak tě poznám, abych tě mohl pozdravit?

V neděli jsem na dálnici potkal nějakého supa 6A1 modrá barvička a měl supa nalepeného na levém okénku, v mostě jsem potkal supa co měl samolepku na středu zadního okna.

Možná by bylo na čase nějak "rozjet" superb club a domluvit se na nějakém označení, at se můžem pozdravit. 

Nemůžu ve 180 koukat všem superbům na levé zadní okénko :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...