Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Nazdar klucííí. Asi jsou všichni cestáři na novém okruhu a nestíhají nic jiného.

Karle mám to sice trochu po tom pátku v mlze, ale mám takový dojem že jsme se radovali (a ne jenom já s Johanem) z toho, že se nám taky líbí (naležato) <-> (píč.) a to tedy znamená že jsme taky lesby. :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové daří se skvěle, dnes jsem překontroloval krátce lyžařskou výbavu :-) jede to pěkně :-) 

... teď si jedu prohrnout cestu do Prahy. Ze sjezdovky do kanclu jsem potkal 3 šipky v pangejtu a nějaký zapadaný kamiony .. tak to bude k Vám cesta jako fík :-)

Jinak přeji jak řekl Jiří - "anténkou nahoru" -- a myslím tu na střeše Supa .. ne tu Vaši pánové  :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar klucííí. Asi jsou všichni cestáři na novém okruhu a nestíhají nic jiného.

Karle mám to sice trochu po tom pátku v mlze, ale mám takový dojem že jsme se radovali (a ne jenom já s Johanem) z toho, že se nám taky líbí (naležato) <-> (píč.) a to tedy znamená že jsme taky lesby. :):)

Vřelé díky za vysvětlení, nějak jsem se v tom ztrácel, teď už mám jasno, tak hodně zábavy :smich::p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky kucí! Jiříku, to je jasné a moc dobře vím, že pokud to jen trochu jde, tAK jsi tady každý den :palec2: , ale Richard mi chyběl s těmi jeho bezva nápady, ale asi byl včera na lepším ? ;):p

Jinak Ríšo nejsi sám, kdo je už z toho úplně a zcela :prc: a vypadá to, že nás to hned tak naopustí. Jen ti prckové jsou spokojení a mají pořádnou bílou zimu i v Praze. Holt my to musíme nějak přečkat a ten předvánoční blázinec taky - to přeji všem, aby jsme to ve zdraví přežili!:kuk::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, vím Richarde a přeju Ti to! :smich: Jinak s tím kefem jsme se jenom prostřídali, já jej mám před sebou, ale dlouho tady nepobudu, už mi nadávaj, abych jel!!! Je to hrozné ten předvánoční blázinec, někdo by potřeboval :aggressive: , ale Vy kucí to určitě nejste! :p Jinak taky všem vinšuju pěkný víkend a chladnou hlavu při plnění rozkazů našich pěknějších poloviček kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiříku, nic se nemá přehánět a my holt nemůžeme za to, že máš pracovní víkend - ten Ti určitě nezávidíme! :smich: JinaK souhlasím s Ríšou, že nejlepší je tu neděli prolenošit, ale taky už mám za sebou jak kafe, tak i vyměnu hl. žárovky v Coctě a hodil jsem ji na nabíječku, chudinka jak parkuje v tom mraze, tak dostává záhul, zvláště, když jezdí jen krátké tratě. Ale je zlatá do těch sra.ek! Musím jí dát za :palec2: , jen abych to nezakřiknul!?

Takže hoši, přeji Vám všem pěknou poslední adventní neděli a dobrý start do toho nadcházejícího hektického týdne :D:w00t1: a Tobě Ríšo kol11 mějte se fajn :crutch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau klukové tak mi dnes začal poslední pracovní cyklus v tomto roce a když se to povede tak do práce zamířím až 6 ledna.Jinak musím ještě dořešit nějaké dárky.Kurňa jak já ty vánoce co se týče nakupování nemusím.Cukroví,pohádky a lenošení to beru,ale nákupy.... to by mě :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...