Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Tak sundej parohy :kol-131:

a věz, že od počátku výroby Supa byly do něj montovány zastaralé benzínové 2.0 / 85 kW, které byly nahrazeny 1.8,a jinak benzín 2.8 . V dieslech byly oblíbené 1.9 TDI /96kW a 1.9TDI / 74kW, které byly v r. 2005 nahrazeny právě 2.0TDI / 103kW a 1.9TDI / 85kW, které měly už "čuránkové filtry pevných částik", aby vyhověly zpřísněným normám. Myslím, že ten motor 2.0 TDI / 103kW má právě passport5. O našich oblíbených 2.5TDI/114 a 120kW to je jasné. Snad jsem nic nepopletl a alespoň trochu Ti napomohl v Tvé záslužné práci! :kol-38::smich:

Máme malou sobotu a tak hurá k víkendu, mějte se všichni fajn! :gunners3:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi jej moc dlouho neměl, ale alespoň, že se ti stýská po naší super SUPÍ BANDĚ. Myslím, že není proč by to mělo vadit, hlavně jestli ten Tvůj novej samohyb má to správné svícení?! :smich:

To: žralok, Libore, rádo se stalo, pláčeš pěkně, ale určitě na blbým hrobě, trochu mne zaráží, že zrovna Ty s takovou banalitou si nevíš rady!? :worthy Kolikrát jsi tady upozorňoval (A MUSÍM UZNAT, ŽE PŘEVÁŽNĚ OPRÁVNĚNĚ), že je třeba hledat a od čeho je "GOOGL", tak nevím jestli jsi nám příliš na té Vysočině nezlenivěl? :doh:smich::kol-131: Nic ve zlém, ale rejpnout jsem si musel! :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Davide, tak kdy jdeš na ty rozvody? Zítra a nebo až přes víkend?? Držím palce, aby bylo vše O.K. a všechny hrnky kvedlaly tak jak mají! :kol-28:

To stankra6: ...to jsem nevěděl, že tři roky, tady jsi byl registrovanej až od loňského léta, ale máš pravdu, změna je život a tak ať Ti ten baqvoráček slouží! :kol-47:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...