Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Davide, gratuluji ještě i touto formou! Přeji Ti, aby jsi byl i nadále spokojen, hodně šťastných kilásků bez problémů a jen tady nějak postrádám "o jaký šrám se jedná"? Už se všichni těšíme na nějaké fotky, pospěš si! :smich:

Joo, ještě postrádám Tvoji přihlášku na jarn sraz !? :kol-131:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kamarádi, omluvte moji absenci. V sobotu jsem ulehnul s horečkou, teď do sebe láduju antibiotika a čekám. Mám zánět průdušek tak hlavně aby se to nedostalo dál. Přítelkyně odpadla včera taky, ale má asi jen virózu.

Takhle mě teda ATB ještě nezřídila, nemám na nic chuť a když sním něco co se žaludku nelíbí tak zase strávím čas na záchodě. Práčky mám až do úterý tak doufám, že se to brzo zlepší.

Editováno: , autor: ace ventura
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Karle,no jaký šrám......tak pro všechny: měl jsem auto asi dvě hodiny a jel nechat přezout na zimni,a pan šikovnej co to dělal,zvednul auto tak parádně,že mi ruplo přední sklo,prý zdviž na tak těžký auto nemaj.......bych blil ty jo,příště zase radši sám,to jsem si to teda zjednodušil..... :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Passport: Davide, opravdu to chtělo hned tasit tu devítku, pro tento případ je lepší vozit rovnou 45, je to jistější! :kol-51: Dovedu si představit tu nasranost a ještě tak debilní výmluva - no to je fakt na vykoštění toho debila a jen tak mimochodem, ty idioti by měli být pojištěni nee? Držím palce a nedej se! :kol-22:

To Martin35: Martine, Ty vymetáš kdejakou jinou hospodu, tam se zmrskáš jak zákon káže a pak nemáš čas na naší milou hosůdku! Vždyť už pomalu nevíme, že existují Tvé vtipné obrázky a připomínky! Tak takhle hochu nee, to by nešlo, aby staré opory měli takové absence! :fakac::gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Ace:mě tvrdili,že auto je moc široké a těžké tak nemůžou použít zdviž........co je to ale za nesmysl?to by tam museli na podělaným heveru zvedat každý auto,žádnej tank to zase není ty jo......

no,aspoň vím,kam nemám příště jezdit,vždycky si to dělám sám,ale nebyl čas,tak jsem zkusil použít cizí služby a opravdu se mi to vyplatilo..... :kol-26: :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, Standa má pravdu! :aggressive: Koukej se pochlapit a dodat slíbené fotky, může tam být i nějaká s tím prasklým oknem - pořád to nemohu skousnout, že by zůstali nepotrestaní. Je to hrůza co si dnes dovolí někteří rádoby živnostníci, či jiné pochybné firmy! :gunners3:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...