Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

ahoj všichni....

ahoj Libore,kdy bude u tebe ta grilovačka,přijedu,když to půjde....:-)

dnes jsem měl prodat auto,ale sešlo z toho,bo kupujícímu to zatrhla manželka,že prý musí dojezdit golfa.....:-(

ještě že ji nemám doma,ale tím pádem nemám doma nové CC......mno,to je život :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....to jsou ty radosti všedního dne, když se něco sere, tak se to sere dokonale! Ale jak Tě všichni známe, Ty to překonáš s úsměvem na tváři - držím palce, aby toho nebylo víc a nakonec se vše v dobré obrátilo! :gunners3:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já toho měl dneska tolik,tak mě to ani nenapadlo,že si ze mě děláš šouvky Libore hehe.

Jinak se už nic hroznýho dnes nestalo,z práce jsem dojel v pohodě.....

jak to tak vidím,prodat auto je možná složitější,než ho kupovat teda,dneska vybrané cc už má nejspíš novýho majitele.......:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ještě uvidíme, jak budem na tom finančně, pokud dobře, tak budem muset absolvovat v únoru jeden víkend do Ovy a nechat Bedruně udělat rozvody... A taky uvidíme kolik členů se přidá na tu grilovačku :kol-28: abychom nedorazili jen my :kol-28: Ale jinak by ten víkend byl v poho...

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...