Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

To passport5: Davide, to je dost , že se také ozveš! To jsi si užíval volníčka a honil v novém autíčku holky, to věřím, že Tě štve, že už to skončilo :kol-131:

To stankra6: Stando, myslím, že ani smutný být nemusíš a ronit slzy, to teprve nee :gunners3:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... tak u toho chci být! :kol-28:  :gunners3:

 

 

Tak si klucííí představte, že se mi asi po půl roce ozval privátně Martin35. Už jsem si myslel, že když si udělal ty miliónky, tak že už je někde v Karibiku, i když mailem se mi mohl ozvat právě proto od tamtud! :kol-131:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové znáte nějakého šikovného pracanta co by mi udělal komplet rozvody na 1,9TDi včetně vodni pumpy,tlumiče vibraci řemene alternatoru kladky na klimu atd... proste komplet? Material mam od SEBO nejlepší kvalitku..

Dostal sem kontakt na jednoho co to dělá ale ještě rozhazuju sítě kdyby nahodou.. Rád bych to viděl jak se vůbec takove rozvody měňí :-),

 

 

edit: V okolí Karviné,Ostravy :-)

Editováno: , autor: Airman64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karle času je poskromnu. V sobotu ráno v 9 popustíme čumáček, oddeklujeme a pak to vykucháme. :-D  foto dodám :-)

 

Btw Supík za svých najetých 350tkm měl málo závad - ťuk, ťuk.  Alternátor 212tkm, čidlo chladící kapaliny 235tkm, el. vrtule na klimu 285tkm. No a ted termostat, ale je to "mrdka" od Topranu, co vydžela jen 90tkm. A až se mi bude chtít, tak musím vyměnit lambdy v katech :-(  No a jinak oleje, svíčky, filtry, brzdičky, kotouče a podvozek - ale to je spotřební zboží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide, nesplletl jsi se a nebyly ty plné nádrže dvě? :kol-44: A nebo nemáš nějakou přídavnou??? :kol-147: Pomalu a tiše Ti začnu závidět!

 

Johane, budu na Tebe v sobotu myslet a držet palečky, aby to šlo bez těch rozvodů! Pěknej pracovní víkend! :gunners3:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

nevim, zda-li uz tu nejaka debata o tom neni. Ale mam dotaz, kdyz si nechavate nekde opravit auto, u opravy nejste, dotycny vam vymenuje nejake soucastky za nove, bo pravdepodobne byly rozbite ty stare. Je povinen vam ty rozbite soucastky ukazat ci dat???

Diky moc za kazdou zkusenost, jakou napisete ;)

Baja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si opravuju sám. Součástky si dám své a ty staré si ukážu.

 

Ale když dáš auto do servisu a do zakázky si nedáš poznámku, že chceš vidět, nebo vrátit staré díly tak servis není povinen ti je ukázat. Jen dobrý servis se tě na to ani neptá a při převzetí auta ti dá krabici se starýma dílama. Druhá věc je, jestli je to z tvého auta a servis ti vyměnil opravdu vše co měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm... A co kdyz to neni uplne takovy pravy servis??? Smula... Typek pri predavani opraveneho auta rekl, ze uz ty dily nema, nijak neresil nic, krom toho, co tam da noveho, ze to je nutne... V podstate jsme to turbo chteli videt, jak bylo rozbite... Tedy hlavne tatku zajimalo, jak to turbo bylo rozbite, ze okolnosti nenasvedcovali tomu, ze je poskozene...

Diky Zraloku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě vás odrbal o prachy. Hodně bych si rozmyslel, jestli mu tam dám ještě auto na opravu.

 

V Brně dělají repas turba za 2 dny a cena je kolem 5 tisíc. Mám pocit. že když jim přistavíš auto tak si to i vymontují a namontují a počítají si navíc max 2 tisíce. Vše s papírem a se zárukou. Mají kancelář i v Praze. Byl jsem u nich několikrát a nechávali jsme si u nich repasovat několik turbín. V pondělí jsem jim to tam přivezl a ve čtvrtek jsme měli turbo zpět a repasované. Nikdy jsme tam neřešili žádnou reklamaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme to měli u soukromníka...

No další opravy, jako rozvody, brzdy apod. se budou dělat v Ově u týpka, který opravuje auto i bráchovi a taťkovi... 

No další věc asi seženu někoho, kdo se podívá na to turbo, co nám tam dal... Prý jde zjistit, jestli to je úplně nové nebo už použité... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...