Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Zdar partičko,jedno studený prosím,nebo leknu!!!

Tak po práci doma,dnes byla v Praze doprava strašná,příště si musím od Sejiho půjčit nějakej maják.

to Sejis:Jasně zě se zastavím,zavolám ti nějak zítra,snad my to vyjde.

to Hampejz:My jsme domluvení,uvidíme se v sobotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Hampejz:konečně jsem sehnel poslední vydání CD do navi,tak ti přivezu.Pokud budeš chtít jiné než ČR,tak dej vědět,ať to stihnu udělat.

Jirko myslíš žebych i já mohl být tak troufalý a požádat tě ať na mě pamatuješ s jedním vydáním nových map pro ČR?já tam mám snad ještě rok 2003 a proto to ani nezapínám.Měl jsem sice už jednu mapu na vyzkoušení,ale vůbec mi to DX nenačetlo.Tak kdybys to přibral na sraz tak bych to zkusil jestli to fičí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko myslíš žebych i já mohl být tak troufalý a požádat tě ať na mě pamatuješ s jedním vydáním nových map pro ČR?já tam mám snad ještě rok 2003 a proto to ani nezapínám.Měl jsem sice už jednu mapu na vyzkoušení,ale vůbec mi to DX nenačetlo.Tak kdybys to přibral na sraz tak bych to zkusil jestli to fičí

To víš,že na tebe budu myslet,vždycky vozím dvě tři v autě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...