Přejít na obsah

který zvolit sedačky do FI


Tom_F

Doporučené příspěvky

No to se ti nedivim taky bych radši řezal sedačky než auto. Každopádně na mě už je to docela dost velkej zásah. Mám verzi comfort jako jsi měl původně ty a žluto šedý sedačky který jsou úplně šílený na údržbu a i už jsou docela prosezený takže řešim jak je co nejlépe nahradit, každopáně chci tmavé. Ideál by byli z fabie sport ale to je finančně šílenost cca 7tis a vejš, pro mě je max tak +-4 tis, takže zřejmě nakonec skončim u klasickejch černejch z F1 faceliftu.

Tohle mě zaujalo protože jsem našel i inzerát za 2tis celá sada z OII, ale zase to tam takhle všelijak upravovat nevim no.

Editováno: , autor: radek.me
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

Problém by mohl být maximálně se středním pásem vzadu.. v F1 je dvoubodový (možná u pozdějších už 3-bodový) a u F2 je už tuším vždy tříbodový.. takže je třeba nějak přidělat..

není třeba nijak přidělat, uchycení je stejné jako u dvoubodového ;)

mc2uba: sedačky pasovat jen tak nebudou, na předku se musí převrtat pojezdy, zadek se musí upravit více, stejně jako u OII, je to stejné....jinak to posezení tak supr není, ve srovnání s FRS sedačkama je podstatně horší (FRS mám doma, OII FCL v práci), jediná výhoda je bederka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FRS jsem četl, že jsou široké (stejně jak u mě), nejradši bych asi chtěl FII Sport sedačky, ty jsou prej pro chudší váhové kategorie :D což mi přišly i sedačky z OII FL, tak mě jen napadlo, zda to tam nejde taky hodit .. zadní sedačky je mi jasné, že se tam nevejdou, mě spíš šlo o přední :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, mám fabii a má najeto již 230 tis km a sedačka řidiče je už docela prosezená, a u spolujezdce je dobrá, otázka zní zdali jdou prohodit, a jak to bude se stavitelností výšky, protože řidičova má nastavení výšky a spolujezdec nemá, tak jde jen prohodit spodek sedačky nebo ne?? dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...