Přejít na obsah

něco žere baterku


afi

Doporučené příspěvky

ahoj, mám Tdi 81kw, rok 98, něco mi žere baterku. odpojil jsem baterku a dal tam zkoušečku a povyndaval všechny pojistky a čekal kdy zhasne ale nic se nestalo. Na svorkovnici u baterky to půjde přes druhý kabel z leva, je druhý nejtlusčí a vede nejspíš pod volant. Dál nevím. Poradí někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, něco mi bere za klidu z baterky, nemám ampérmetr ale jenom jsem tam dal (na baterku a odpojený kabel od baterky) žárovku a svítí jako blázen. Tudíž mi něco z ní tahá za klidu, (vyndaného klíčku) proud. Pojistky jsme všechny povydnaval a pořád to má odběr. Tak, už nevím co bych ještě odpojil, dokonce i rádio jsme vyndal a pořád nic. Tak jsme myslel než dojedu někam do servisu jestli to není nějaký známý prčoblém. Bohužel nevím jak lépe to popsat, nejsem odborník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak o takovým zkoušení slyším poprvý....... :wacko: koukám jak blázen

nechci ti kazit radost z diagnózy ale je to nic neříkající možná až nesmyslný "test" takhle se fakt nikam nedostaneš.

poptej se mezi známíma jestli nemaj nějaký multimetr stačí nějaký obyč. a pak jen odpojovat a odpojovat :rolleyes:

nejklasičtější je světlo v kufru, radio(to jsi vyloučil).....nedělal jsi něco na autě??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělal, světlo v kufru ě napadlo taky, někdo předemnou tam udělal vypínač. Není tam alarm, centrál není na dálku, prostě nic už mě nenapadá. Ta zkoušečka je v podstatě jako měl prodejce baterek (nejdřív jsme myslel, že po roce a tudíž v záruce odešla) Měl to samý ale jako malej šroubovák :-) teď to byl spíš takový domácí ppokus a nic lepšího mě nenapadlo. Stejně skončím u odborníka. :-) a v mém případě to bude nějaký průser alespoň za litr. Zatím dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...