Přejít na obsah

Tak mne posunula Fabia


Tesna

Doporučené příspěvky

Tak jsem dnes zastavil na křižovatce v řadě aut a borec ve Fabce za mnou zaspal, nedobrzdil a posunul mne na auto přede mnou. Vpředu to odnesla jen RZ, možná nárazník. Vzadu hlavně spodek kufru, bohužel to asi bude muset jít na stolici. Jinak výfuk, zadní světlo, nárazník a možná 5. dveře. Fabka dopadla nejhůř. Jak do mne vletěl, tak se mi zahákl za tažné oko a to mu posunulo celý předek včetně světel a chladiče tak o 15 čísel dozadu. Já i ten přede mnou jsme odjeli, Fabku museli odtáhnout. Naštěstí se nikomu nic nestalo, největší šok asi měl náš pes a pes v autě před námi.

post-389-1227391577_thumb.jpg

post-389-1227391613_thumb.jpg

post-389-1227391629_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak nejde o zivot, jde o houby, v nedeli se zabil znami, mel 20let a jeli zavody od benzinky do dediny, rucicka zastavena na 160km/h, holcina je v Brne a jeji zivot visi na pristrojich, takze od tej doby se divam na dopravni nehodu jinak. radej 100 tukancu nez 1 smrtak...

Editováno: , autor: Vinca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...