Přejít na obsah

O II 4x4 - ano ci nie


kokxo

Doporučené příspěvky

S tim Xdrivem máš napsoostou pravdu,vždy jsem žil v domění že nejlépe propracované to má audi a jejich quattro. Pak mě kamarád dotáhl na Xdrive testovací den a tam nám hodně o tom řekli a i právě to že dokáže přenést všechnu sílu na zadní nápravu a audi maximálně 75% , celkem jsem se divil. Pak nám vše demonstrovali v praxi a právě tohle přenášení sil nám ukáuzaly na tom když jsme s autem najeli na válce přední nápravou,tyto valce se volně proklouzli,přidal jsi plyn a auto aniž by se nějak více protočili přední kola přejelo dále..

Je to celkem zajmavé tyhle věci,je to pořád nová a nová technika...BMW mě ale příjemně překvapilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jir-ko... nebuď vztahovačný!!! ;) ... přišlo mi to vtipný... a když Wrrcčko napsal, že by to předokolka dala, tak jsem si vzpomněl na to co jsi psal ty! ;)

ještě bych snad dodal, že s tebou souhlasím, že jízda NA sněhu není jenom o pohonu ... ale jizda VE sněhu, už ano! ;)

Promiň jestli jsem se tě mojí reakcí dotkl. Tak trochu byla vyvolaná tím, že o té zpátečce jsem psal jenom já. Fakt je, že spousta lidí tohle náhradní řešení nezná. Neznám ani tebe, nvím co v tobě je. Spousta lidí může být se čtyřkolkou králem a s dvojkolkou bude, no však víš kde. Takže debata dvou lidí kteří se jinak neznají je docela obtížná. A s tou jízdou VE SNĚHU (těch tvých cca 20 cm) s tebou souhlasím. Ale to většinu lidí potká tak jednou za zimu a ještě ne každou. A o tom tahle debata je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to chápu... vesměs s tebou i souhlasím... ale na druhou stranu jsem rád, že tu 4x4 mám! ;) dovolím si připomenout, že to autí je pak i tak trochu pro zábavu... viz.
:kol-48:

Tak už ti rozumím. Ale, jednou z toho taky vyrosteš. Byl jsem stejný, ale začínal jsem na Fiatu 600 D. Možná by ses divil, co ten dokázal na sněhu. Jako lehká zadokolka s OR 7, to byl tank. Určitě na něj nezapomenou běžkaři kteří přede mnou uskakovali když jsem si to hasil v jejich stopě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už ti rozumím. Ale, jednou z toho taky vyrosteš. Byl jsem stejný, ale začínal jsem na Fiatu 600 D. Možná by ses divil, co ten dokázal na sněhu. Jako lehká zadokolka s OR 7, to byl tank. Určitě na něj nezapomenou běžkaři kteří přede mnou uskakovali když jsem si to hasil v jejich stopě.

Tenhle tomu dává ještě víc... http://cz.youtube.com/watch?v=p2O4nZV78UA&...feature=related

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už ti rozumím. Ale, jednou z toho taky vyrosteš. Byl jsem stejný, ale začínal jsem na Fiatu 600 D. Možná by ses divil, co ten dokázal na sněhu. Jako lehká zadokolka s OR 7, to byl tank. Určitě na něj nezapomenou běžkaři kteří přede mnou uskakovali když jsem si to hasil v jejich stopě.

no ti museli mít radost!!! lol ... jj, vím, že z toho vyrostu, ale zatím si to užívám! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemá niekto z vás náhodou quattro alebo možnosť s ním ísť, je to pre mňa nepredstaviteľné aby s tým nevyšiel, doteraz som si myslel že to quattro je super, ale jak vidím tak to je slabé :feve:

kamarád si před půl rokem koupil novou A3 quattro,2,0 TDI-125 kW a už jsme to zkoušeli i na sněhu a fakt paráda.Ale jak jsem říkal,na těch válcích mě to zklamalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, já neivm, mě to video přijde jako na míru ušitý xdrivu. jednak A8 by měla mít permanent quattro, ne jako A3 má haldex a nechápu, jak se může u permanent quattra stát, že se točí jenom zadní náprava.

máme doma už třetí rok A6 quattro a je tam permanentní rozložení pohonu 60:40 v prospěchu zadní nápravy, takže to video mi přijde hodně podivný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...