Přejít na obsah

deformace nárazníku


dick

Doporučené příspěvky

Je možné že se kroutí konec nárazníku, viz foto, protože prostě přelévám naftu z kanystru a abčas to prostě neukormidluju a celé to poleju. Domnívám se, že si ho doformuju tím, že ta nafta ten plast změkčí a že v případě benzínu, který rychle vyprchá by se mi to nestalo. Proto se ptám máte s tím na straně nádrže někdo nějaké zkušenosti?? Už vidím jak to šroubkem tlačím zpátky-neb ohřev a ohnutí nepřidadá v ůvahu ;)

post-5078-1229086355_thumb.jpg

Editováno: , autor: dick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě mám vykoukáno z parkovišť atd., že se objevuje u ropáků, tak mám teorii, že plast změkčuje nafta. Nárazník mám 4 roky nový a poslední dva roky mi to dělá tohle, a je čím dál víc odfouklý, takže to dávám za vinu naftě kterou poslední dva roky úspěšně tankuju jako prase-že až přetéká. Ale to jsem stále jen u své teorie. Takže pořádný šroubek a retuš :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě mám vykoukáno z parkovišť atd., že se objevuje u ropáků, tak mám teorii, že plast změkčuje nafta. Nárazník mám 4 roky nový a poslední dva roky mi to dělá tohle, a je čím dál víc odfouklý, takže to dávám za vinu naftě kterou poslední dva roky úspěšně tankuju jako prase-že až přetéká. Ale to jsem stále jen u své teorie. Takže pořádný šroubek a retuš :-))

Mám to samý stejnej efekt, na benzínu, takže nafta za to nemůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nárazníku jsou teprve 4 roky, ale černá barva táhne sluníčko a o to je to zase horší, takže jak koukám jediné řešení bude ten šroubek a nějak ho zaretušovat, udělat to musím, protože z té hrany mi už začala olézat i barva-a to nejezdím do myčky. Jinak všem dík za postřehy !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám to na obou stranách. Na každé stejně ale asi jen tak 2 milimetry. Takovej extrém jako to má Dick to zaplať pánbůh neni. Jediný co mám zkroucený od nafty je plast. podběh,taky ale jen trochu a to přelévám pravidelně. Ono taky natankovat nákladní pistolí do plna,když to pění jak blázen je bez přelévání nemožný

Editováno: , autor: dadaoct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja mam benzin - uz to mam od prvniho majitele poresene - je tam samorez.

Po povoleni (sundani) narazniku take kraje vycuhuji, ale ne tolik jako bylo na fotce :)

Nedavno jsem to musel schodit pro novej lak

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže samořez někam za nárazník do plechu, hlavičku zapustit a zaretušovat, tak nějak to máš ? Resp. tak nějak si to představuju vyřešit až se oteplý, jinak o tom plastu v podběhu ani nemluvím, ten je zkroucenej jak heligonka-tady už ale v tu naftu věřím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jak kdyz to pasoval tak jsem si vsiml ze se me v karoserii od toho blbeho sroubku tvori rez - prosim vas dejte si tam nejaky kvalitni nerez samorez :) bublinky mam i na druhe strane a to take od sroubku, musel me to lakyrnik opravit :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...