Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Jery: ani moc ne, kolem 45 let :feve:

ty jsi zase bez práce? 104.gif

tak nektery jsou jeste i v tomhle veku hezky .) ... No bez prace uz jsem celkem dlouho ,ale to uz pred vanocema ... Delam ted na svoje tryko tak trosku

CMF - doresuju misto u realitky a jeste u jedne stavebni firmy ... ,ale zvazuju ,ze pokud vyjde oboji vemu oboji

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

truhlařina?

Myslel jsem ,ze neco rozjedu ,nejakou mensi dilnu .. Znamych a lidi co by do toho sli a rozumi tomuhle řemeslu je celkem dost ,ale tady uz to nema cenu .V okoli mam tolik firem ,ktere uz jsou rozjete ,ze nema cenu neco rozjiždet.

U nabytku jsem vsak zustal.nevyrabim ho ,ale skladam .ruzne typy šaten ,kuchynek ,skrini,aj. ... Proste nekdo si priveze desky a neumi to slozit, tak jedu ja.

Nekdy funguju jako stehovak :) ,elektrykar,mechanik a sprejer :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by se mi taky líbilo... ;)

neboj, zas tak horký to není :) tenhle tejden ještě nejedem, takže pohoda, ale v pondělí rozjíždíme výrobu, tak to zase začne :feve:

Jery: tak to se dneska taky hodí, znám pár lamiček co nejsou schopný ani sestavit si skříňku :D takže myslím ideální job :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jery: tak to se dneska taky hodí, znám pár lamiček co nejsou schopný ani sestavit si skříňku :D takže myslím ideální job :palec2:

Tak jsem rad,ze kdyz se neco kuti volaji me ...Uz me vi docela hodne lidi a o znamosti na spravnych mistech taky neni nouze takze pohoda...

Nekdy to ,ale da zabrat neco slozit,,kdyz miry nepasujou jak maj :D ,,clovej se pak nervuje,,semtam i nejaky ten vulgarismus vypustm z huby .) ...

Kazdopadne u toho nech i zustat tak doufam,ze mi ty vize o pracich vyjdou pac to vypada celkem slibne :) Uz bych se rad usadil ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem rad,ze kdyz se neco kuti volaji me ...Uz me vi docela hodne lidi a o znamosti na spravnych mistech taky neni nouze takze pohoda...

Nekdy to ,ale da zabrat neco slozit,,kdyz miry nepasujou jak maj :D ,,clovej se pak nervuje,,semtam i nejaky ten vulgarismus vypustm z huby .) ...

Kazdopadne u toho nech i zustat tak doufam,ze mi ty vize o pracich vyjdou pac to vypada celkem slibne :) Uz bych se rad usadil ...

tak to je jedině dobře, brácha začal v létě jezdit soupravou - Man 8tun a vlek 9 tun a taky se bál, ale o kšefty nemá nouzy, tak snad to tak bude dál! už má i netový stránky www.autodopravahejduk.cz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne,je to o tom to zkusit .Ja truhlarinu nerozjizdim kvuli toho pac vim uz jake to tu je .Autodoprava je dobra kut'ka ,Tka at mu to frči! :)

Je to vsude jen o tom ,aby firma fugovala jak ma ,nespinila si jmeno a bylo vsecko ready .. potom je uspech temeř jisty :) ...

Ovi - tak povidej ! :) co bylo ? :)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne,je to o tom to zkusit .Ja truhlarinu nerozjizdim kvuli toho pac vim uz jake to tu je .Autodoprava je dobra kut'ka ,Tka at mu to frči! :)

Je to vsude jen o tom ,aby firma fugovala jak ma ,nespinila si jmeno a bylo vsecko ready .. potom je uspech temeř jisty :) ...

Ovi - tak povidej ! :) co bylo ? :)

hele parada - zelnacka s klobasou + vypecky,knedlik a kombinace spenatu se zelim...... pivko..... :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...