Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

no jasně, každý má přidělená svá auta a kolega momentálně řídí ta moje, takže když se zaloguju na svůj účet tak vidím komunikaci mezi ním a řidiči a z toho už se to pozná, podle toho co si mezi sebou píšou, podle toho že auta nejsou tam kde by měla být...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není novej, jenom je hrozně nezodpovědnej a nedůslednej.

Stresový zaměstnání to je, ale každý den je ten stres jinej, tak to jde :smich: nevím jak kolegové, alě mě za ten stres platí dobře a tak si nestěžuju a za ten plat pro mě ani není problém chodit ve státní svátky dopráce zadarmiko.

Ale dost bylo keců o práci, je to tu hospoda, ne?

Hele Romariooo, Ty máš taky černý auto, jak teď v zimě řešíš problémy se solí? Já dnes přišel k autu a vypadá to že už je víc bílý než černý

Editováno: , autor: theFrigo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe...ani mi nemluv!!! Minulou zimu jsem jezdil do ruční myčky a poctivě to myl sám ale na jaře když jsem ho začal leštit tak jsem si myslel že se zblázním...od toho kartáče (i když jsem to myl sám v ruční myčce) jsem to měl děsně poškrábané.Na slunci to je moc vidět a je to k breku! :aggressive:

Letos to moc nemeju a když tak na dvorku s měkkym hadrem a to pouze od soli včetně hlinikáču.Ta černá je nádherná barva ale náročnáí na udržbu.V dubnu to chci vzit nějakou dobrou leštěnkou od 3M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud je možnost, nejlepší je mejt auto doma ručně

to není problém, od jara do podzimu, ale v zímě se mi do toho moc nechce, právě přemýšlím o téwapce, ale zase si řikám jestli ta voda zwapky nemůže natéct někam kde po zmrznutí může udělat akorát pořádnou neplechu, například dveře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus

skoč si na cigárko, ona tě ta chuť malinko přejde

tak to si na tebe večer vzpomenu, až budu tlačenku pořádat :D

to zase mas recht po cigaru ano to prejde ale tak na 20 min. :))

a s tou tlacou si me dostal - nech neco pro me :) ty brdo a pivko hmmm tak sem si poslintal keyboard :) vecer nekam jdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to zase mas recht po cigaru ano to prejde ale tak na 20 min. :))

a s tou tlacou si me dostal - nech neco pro me :) ty brdo a pivko hmmm tak sem si poslintal keyboard :) vecer nekam jdu

neboj, nechám.švára přivezl včera čerstvou domácí, tak jsem taky zvědav jaká bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...