Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

no ten vypada pekne - taky jsem po nich koukal - ale za ty prachy bych musel vedet ze chodi jak vino

Odpipa ti vsechno co je potreba(a jak rika romario i co ne) ,ale za ty prachy bych ho asi neporizoval .Tedko uz jsou antiky celkem na stejne vlne a mluvil jsem s kolegou co delal u policie a ten mi rikal,ze uz na to maj taky svoje vychytavky a podobne ridicovic vychytavky uz cim dal casteji dokazou zachytit ... Dalsi moznost je namontovat si nekde do auta rusicku (ale tam je taky docela riziko,ze porusis nektery ze zakonu) ...

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpipa ti vsechno co je potreba(a jak rika romario i co ne) ,ale za ty prachy bych ho asi neporizoval .Tedko uz jsou antiky celkem na stejne vlne a mluvil jsem s kolegou co delal u policie a ten mi rikal,ze uz na to maj taky svoje vychytavky a podobne ridicovic vychytavky uz cim dal casteji dokazou zachytit ... Dalsi moznost je namontovat si nekde do auta rusicku (ale tam je taky docela riziko,ze porusis nektery ze zakonu) ...

tak to by me zajimalo jak to dokazou odhalit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rušičky mám taky vepředu a na rozdil od toho antiradaru funguje stoprocentně :palec2: jakmile Tě zaměři policajt tak automaticky se vyšlou protiimpulzy a rozblíká se Ti vevnitř v autě ledka a začne to řvát...zbrzdíš to a vypneš rušičku...po té ten policajt Tě změří...a je spokojenost na obou stranách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to by me zajimalo jak to dokazou odhalit...

Vysvetloval mi to mnoha novymi typy pristroju co uz ti na nekolik km najdou nejake ruseni na te frekvenci ... A nevim co je na tom pravdy,kdyz zjisti ,ze jim radar neco rusi a nemuzou te zmerit,,muzou te zastavit a prokopat prej auto ,,ale tomu mocneverim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rušičky mám taky vepředu a na rozdil od toho antiradaru funguje stoprocentně :palec2: jakmile Tě zaměři policajt tak automaticky se vyšlou protiimpulzy a rozblíká se Ti vevnitř v autě ledka a začne to řvát...zbrzdíš to a vypneš rušičku...po té ten policajt Tě změří...a je spokojenost na obou stranách...

tak to je dobrá věcička :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rušičky mám taky vepředu a na rozdil od toho antiradaru funguje stoprocentně :palec2: jakmile Tě zaměři policajt tak automaticky se vyšlou protiimpulzy a rozblíká se Ti vevnitř v autě ledka a začne to řvát...zbrzdíš to a vypneš rušičku...po té ten policajt Tě změří...a je spokojenost na obou stranách...

Ano tahle nejak to funguje : )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je zařízení, které obsahuje aktivní senzory (2 nebo 4 dle velikosti plochy přední masky) - instalují se do přední masky vozidla. Napájení a reproduktor pro signalizaci poplachu se umísťují do kabiny řidiče. Funkčnost tohoto zařízení spočívá v tom, že po dopadu laserového paprsku začne rušička okamžitě vysílat náhodné pulsy proti měřiči rychlosti. Zároveň je řidiči signalizován poplach. Laserový měřič není schopen změřit rychlost vozidla a měřící laserové zařízení LIDAR buď hlásí policistovi standardní chybu anebo vůbec nic. Stejný výsledek má pro policistu např. roztřesená ruka při měření. LIDARY jsou v současné době používány nejen Městskou policií ale již i Policií ČR. V současné době jsou světovou jedničkou na trhu laserové rušičky značky BLINDER.

Legálnost používání laserové rušičky v ČR

Použití laserové rušičky je v ČR zákonem zakázáno. Nicméně při policejní kontrole nelze rozeznat, zda máte ve vozidle nainstalovanou laserovou rušičku či parkovací senzory nebo adaptivní tempomat. Policista je oprávněn k prohlídce dopravního prostředku pouze jde-li o důvodné podezření při pronásledování pachatelů a při pátrání po pachatelích a věcech souvisejících s trestným činem, nebo při pátrání po hledaných osobách, zbraních, střelivu, výbušninách, omamných prostředcích nebo odcizených věcech. V jiných případech mu zákon o Policii ČR oprávnění k prohlídce vozidla nedává. Strážník (Městská policie) takové ohledání nemůže učinit nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je kravina...ptal jsem se v práci právniku a na to policie nemá oprávnění.To bys musel být hledaný kriminálnik.

http://www.antipokuty.cz/antiradary/lasero...ecne-informace/

Ja jsem si taky prave rikal ,ze je to blbost ,ze na to nemaj v zadnem pripade pravo ... Tez jsem si o tom hned musel neco procist....

Jak to mas vyreseny ? v narazniku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rušičky mám taky vepředu a na rozdil od toho antiradaru funguje stoprocentně :palec2: jakmile Tě zaměři policajt tak automaticky se vyšlou protiimpulzy a rozblíká se Ti vevnitř v autě ledka a začne to řvát...zbrzdíš to a vypneš rušičku...po té ten policajt Tě změří...a je spokojenost na obou stranách...

muzes poslat link jakou mas nebo neco podobne kvalitniho? to totiz zni dobre....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...