Přejít na obsah

problém s xenony


mewox

Doporučené příspěvky

Dobrý den!

Mám menší problém včera večer jsem otci půjčil RS a když se naštěstí v pořádku vrátil hlásí mě že mě svítí jedno světlo níže než to druhé. Nevěřil jsem mu (si vždycky něco vymyslí tak dneska rano když jsem jel do práce, zapoměl jsem na tento problém) , okamžitě jsem si na něj po nastratování a zapnutí světel vzpoměl... Pravé světlo svítí asi o 20 cm níže než levé (z pohledu řidiče) je to celkem dost znát na oko když jsem obcházel auto nic nejde poznat ale jak si do něj sednu hned to jde vidět... prosím o radu nechce se mě kůli takové prkotině do servisu.

ps: mám xenony automaticky nastavitelné... nevím jestli je to tou zimou ale stejne parkuji pod střechou a bylo i horší počasí a nic mě to se světli neudělalo...

předem děkuji za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je asi motorek po smrti,může to být ale i jednotka ve světle. Že by vypadlo táhlo z uložení paraboly se mě zdá málo pravděpodobné. Zkus zapnout světla při vypnutém zapalování,otevři kapotu a dej ucho ke světlu z vrchu,táta ať ti pak zapne zapalování ,jde o to,jestli bude slyšet motorek,nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je asi motorek po smrti,může to být ale i jednotka ve světle. Že by vypadlo táhlo z uložení paraboly se mě zdá málo pravděpodobné. Zkus zapnout světla při vypnutém zapalování,otevři kapotu a dej ucho ke světlu z vrchu,táta ať ti pak zapne zapalování ,jde o to,jestli bude slyšet motorek,nebo ne.

ok dik za radu... hned jak bude cas tak se do toho pustim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nevim rozdelali jsme to s otcem (nadlickej ukol...) dostali jsme se az ke svetlum pohli s par dratkama a rozhodli se ze s tim asi nic neudelame tak jsme to jen tak ze srandy zkusily zapnout a ono to jelo... a jede do ted netusim co s tim mohlo byt...

ps: vnitrek byl apsolutne nedodcenej jako novej kdyby neco bylo vytazenyho nebo tak nereknu ani slovo ale nikde nic...

dekuji za rady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...