Jump to content

Satas

Uživatel
 • Content Count

  258
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

53 Excellent

About Satas

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

4,921 profile views
 1. Dobrý den.

  Chtěl bych Vás poprosit o radu ohledně špatné funkce mého plynového pedálu. Na fóru jsem viděl, že jste v téhle problematice zběhlý a tak bych Vám byl vděčný za jakoukoli radu a za radu která by mi problem vyřešila, bych s radostí i zaplatil. Popíšu vám svůj problem a napíšu co jsem už zkusil udělat.

   

   

  Octavia II 2.0 TDI 103 kW BTK 2007/8 před FL - Začalo to tak, že cca jednou týdně (100km) přestalo auto reagovat na plyn - při jízdě,v různých rychlostech. Vždy stačilo přeřadit rychlost a plyn se okamžitě chytil a pak byl opět třeba týden klid. Problém se začal projevovat čím dál častěji, až to dospělo do stádia, že přeřazení rychlosti nepomohlo a otáčky spadly na volnoběh(i se zařazenou rychlostí) a s každým sešlápnutím plynu mě to vyskočilo cca na 1200ot a hned padlo na volnoběh - poté se rozsvítila kontrolka žhavení a musel jsem motor vypnout a nahodit. Po nastartování problem někdy zmizel a někdy ne, musel jsem prostě tak dlouho zkoušet mačkat plyn, než se chytnul a dojel jsem domů. 

   

  Očistění konektoru u pedálu - bez úspěchu

  Prohození pedálu - bez úspěchu

  Proměrení svazku od pedálu k ŘJ a vůči kostře - bez problému

  Rozepnutí konektoru od brzdového signal do ŘJ - bez úspěchu

  Očistění el. skříně pod kapotou (mírná oxidace) - bez úspěchu

  Očistění většiný konektorů

  a vizuální kontrola dostupné kabeláže (ze zoufalství) - bez úspěchu

   

  Po těchto zásahách jsem se dostal do stadia, kdy auto už nevypadává tak časlo, ale zas třeba jen 1x za 100km, ale vím, co mě brzo čeká :(.

   

  Diagnostika psala nejčastěji chyby:

  Snímač referenčního napětí A - signal nízký   225x

  snímač polohy vack./klik.křídele - nevěrohodný   225x

  Motor klapky saciho potrubi - preruseni/zkrat   225x

  Ridici jednotka motoru - zadny signal/komunikace 199x

   

  Za každou radu budu moc vděčny a kdyby jste se chtěl nějak spojit tak tady mate kontakty: Tel: 604606022

                                   Mail: Kratinaantonin@email.cz

   

  Mockrát děkuji a doufám že se ozvete.

  Děkuji, Kratina Antonin - Vsetín

   

   

 2. Prodám plně funkční budíky MAXIDOT Tdi Škoda Fabia 1. Možnost montáže kodování
 3. Pokud je to 120 kw BDG je to rutinní problém je tohoto motoru. Je to EU4 s velkými tlaky na vstricich. Takže je nutné aby byl serizen perfektně dynamicky počátek vstriku, nové cidlo teploty vody, perfektní baterie a pak to nejdůležitější a tj startér. Po 200 tis km a 10 letech staří je kazdej před smrti nemá otáčky stačí o 50 ot za min a už jsou problémy. Takže jedine řešení nový bosch. Žádné repas apod sracky proste nový kus od bosche. Ročně resim cca 15 aut s tímhle problémem. Passat a6 A4 superby.
 4. Zaplat pánbůh za tyhle lemply. Kvalitní dílny maj práce tolik ze z toho chcipou.
 5. Když pominu ze si auto dal do ruky nadrcenejm profesorům z vesmíru tak bych možná začal tím ze auto dovezeš někomu kdo někdy ten motor a ostatní neviděl jen na obrázku. Ve vší slušnosti .... tyhle motory a auta konci svůj život jen a vždy v takovýhle situaci.
 6. Neni problém ti je sehnat ofiko z bosche jezdím pro věci do de.
 7. Naprosto ideální volba auto pak pojede jj střela.
 8. Dělají to trysky žádný repas nepomůže... nelze v nich vyměnit první tycku je zalisovana a pridrena. Dělají toto samé audiny jen s motory Eu4 BDG BDH.
 9. Je to prosté toto není dle mě original řemenice protože tento problém mají pouze řemenice druhovýrobné.
 10. Satas

  Vahadla

  Okamžitě vyměnit všechny hydra a případně i vahadla která vykazují opotřebení.
 11. Klasika BDG trysky EU4 a vydřený tělo vstřikovače.Rešim výmenou trysek z A6 a pokud je SUP v manualu udelam z nej rovnou original 132KW verzi jako Passat.
 12. Mám nemilý pocit že to bude umrtí v rodině jménem VP44...Ale je to jen ryychlodoměnka.V Praze hravě opravím na BDG mam skladem uplně vše.
 13. No na rovinu jestli jedeš do autorizáku tak tam specielně tenhle motor ve většině případu videli max tak pri výměne oleje...ale třeba se jim zadaří.
 14. Nikdo nikomu určitě nepřeje smrt čerpadla to v žadném případě pač je to finanční sračka bez vyjímky kterou nikdo nechce...jen mi možná blbě přišlo že kolikrát se tu najde jedinec který brumlá jak i vše z toho netu je drahé...nic ve zlém.No a jinak díky za kompliment....
 15. Chlapci vy tleskejte nohama zato že se to prostě stalo a máte ceny dilů z toho užasnýho netu plnýho z 90% polskejch hoven... za nákupy na který vy smrtelníci jste se nikdy jaktěživ dostat nemohli a doted by jste platili ty rakety na smrtelníka a chrochtali by jste blahem....to si uvedomte.
×
×
 • Create New...