Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Satas

Uživatel
 • Počet příspěvků

  254
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

49 Výborná

10 Sledujících

O uživateli Satas

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

3 644 zobrazení profilu
 1. Satas

  Špatné starty 2.5 TDI 114kw 2003

  Pokud je to 120 kw BDG je to rutinní problém je tohoto motoru. Je to EU4 s velkými tlaky na vstricich. Takže je nutné aby byl serizen perfektně dynamicky počátek vstriku, nové cidlo teploty vody, perfektní baterie a pak to nejdůležitější a tj startér. Po 200 tis km a 10 letech staří je kazdej před smrti nemá otáčky stačí o 50 ot za min a už jsou problémy. Takže jedine řešení nový bosch. Žádné repas apod sracky proste nový kus od bosche. Ročně resim cca 15 aut s tímhle problémem. Passat a6 A4 superby.
 2. Satas

  Automatická převodovka 5HP-19 FAD

  Zaplat pánbůh za tyhle lemply. Kvalitní dílny maj práce tolik ze z toho chcipou.
 3. Satas

  Výměna motoru - Nejde převodovka

  Když pominu ze si auto dal do ruky nadrcenejm profesorům z vesmíru tak bych možná začal tím ze auto dovezeš někomu kdo někdy ten motor a ostatní neviděl jen na obrázku. Ve vší slušnosti .... tyhle motory a auta konci svůj život jen a vždy v takovýhle situaci.
 4. Satas

  Podivný volnobeh

  Neni problém ti je sehnat ofiko z bosche jezdím pro věci do de.
 5. Satas

  Podivný volnobeh

  Naprosto ideální volba auto pak pojede jj střela.
 6. Satas

  Podivný volnobeh

  Dělají to trysky žádný repas nepomůže... nelze v nich vyměnit první tycku je zalisovana a pridrena. Dělají toto samé audiny jen s motory Eu4 BDG BDH.
 7. Satas

  Ošoupaná řemenice

  Je to prosté toto není dle mě original řemenice protože tento problém mají pouze řemenice druhovýrobné.
 8. Satas

  Vahadla

  Okamžitě vyměnit všechny hydra a případně i vahadla která vykazují opotřebení.
 9. Satas

  Podivný volnobeh

  Klasika BDG trysky EU4 a vydřený tělo vstřikovače.Rešim výmenou trysek z A6 a pokud je SUP v manualu udelam z nej rovnou original 132KW verzi jako Passat.
 10. Satas

  Superb 2,5 V6 120kw špatné starty

  Mám nemilý pocit že to bude umrtí v rodině jménem VP44...Ale je to jen ryychlodoměnka.V Praze hravě opravím na BDG mam skladem uplně vše.
 11. Satas

  Cukání v 1500 otáčkách

  No na rovinu jestli jedeš do autorizáku tak tam specielně tenhle motor ve většině případu videli max tak pri výměne oleje...ale třeba se jim zadaří.
 12. Satas

  Cukání v 1500 otáčkách

  Nikdo nikomu určitě nepřeje smrt čerpadla to v žadném případě pač je to finanční sračka bez vyjímky kterou nikdo nechce...jen mi možná blbě přišlo že kolikrát se tu najde jedinec který brumlá jak i vše z toho netu je drahé...nic ve zlém.No a jinak díky za kompliment....
 13. Satas

  Cukání v 1500 otáčkách

  Chlapci vy tleskejte nohama zato že se to prostě stalo a máte ceny dilů z toho užasnýho netu plnýho z 90% polskejch hoven... za nákupy na který vy smrtelníci jste se nikdy jaktěživ dostat nemohli a doted by jste platili ty rakety na smrtelníka a chrochtali by jste blahem....to si uvedomte.
 14. Ahoj,chtěl bych se zeptat,jestli uz jsi se setkal s tim,že by na 2,5 114kw  meli dva válce vedle sebe kompresi 5 baru a na dalsi hlave prostředni válec jenom devet. Ostatní válce jsou dobrý. Vačky v naprostém pořádku. Ale tuká to dost hlasite. Za studena aby to chytlo,tak musím odpojit cidlo teploty aby to dlouho žhavilo. Pak to chvilku hulí jako tank a pak dobrý. Při jízdě na dálnici v motoru něco bouchlo a od tý doby to takhle blbne. Myslíš,že by mohl být vymlácený tři ojnice vedle sebe? Protože to na mě pusobí,jako by mlátil píst do hlavy.  Děkuji za odpověd......

  1. Ahoj,potřeboval bych malou radu,mám motor 2,5 120kw a občas mi ten motor zakuckal že to trhlo celým autem tak jsem si říkal že to asi bude vstřik a ted mi to začlo při 1500 otáčkách škubat ale jen při těch 1500 otáčkách,napadlo mě jestli to může dělat pédál plynu.Říkal jsem si že se tě napřed zeptám že ty tyhle motory znáš do posledního šrobku než budu něco podnikat.

   Děkuji moc předem za nějakou radu proč to škube vtěch 1500 otáčkách.

   ×