Přejít na obsah

Plky o ESP


p2p

Doporučené příspěvky

na zasněženým asfaltu jsem zkoušel projet rychle pravohúhlou zatáčku... auto chtělo ustřelit, ale ESP mě koplo zase do roviny, funguej to fakt neskutečně... :) ale jak říkám, na zasněžené louce to hodí smyk i s ESP...

4x4 taky dělá svoje ...

ESP fyzikální zákony nepřekoná, ale to každý ví.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ono je dobrý si to v autě vyzkoušet, abys pak věděl, jak se to chová a to auto se naučil ovládat... :) tuhle jsem chtěl dostat auto do smyku na zasněženém plácku se zapnutým ESP a úplně bylo cítit, jak se mi doslova zabrzdilo levé zadní kolo... a autem to doslova hodí zpátky do směru... velmi zábavné ;)

Editováno: , autor: vorlajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si to velice rad zkousim na parkovist s tim ze si zkousim s autem delat veci podle toho co s nim chci udelat a abych vedel jak se to auto chova a co mam delat je kdyz to nahodou ujede. Ale s tim ESP je to fakt hodne dobre. Ovsem ve vyssich rychlostech uz ani ESP neni vsemocne, staci aby to vice ustrelilo na dalnici v plne rychlosti a motate se jak vitr v bedne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naprosto s tebou souhlasim,ze na dalnici pri plne rychlosti ti moc nepomuze

Ja si to velice rad zkousim na parkovist s tim ze si zkousim s autem delat veci podle toho co s nim chci udelat a abych vedel jak se to auto chova a co mam delat je kdyz to nahodou ujede. Ale s tim ESP je to fakt hodne dobre. Ovsem ve vyssich rychlostech uz ani ESP neni vsemocne, staci aby to vice ustrelilo na dalnici v plne rychlosti a motate se jak vitr v bedne :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za pár dní si pojedu do D pro nové Sorento model 2009 ( cena a výbava je přímo úžasná), které jsem nakonec zvolil místo OII 1,8 Tsi. Sorento má permanentní pohon a ESP a tak jsem zvěravej jak se bude chovat. Je to super Otesánek 2070 Kg težkej. Společnost mu bude dělat skvělá OI 1,8 T origo 116 Kw a zasloužilý 14ti letý naprosto spolehlivý Mondi kombi.

Editováno: , autor: wolfspitz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...