Přejít na obsah

zkušenosti s fabii 1.4 MpI


techni

Doporučené příspěvky

U těchhle aut se kupuje stav, ne km na tachometru. A servisku bych bral jako plus, ale ne rozhodující.

Motor 1.4i/44 nebo 50 kW nebude žádný terno, zvlášť, když to auto má 1200 kg v základu.

Osobně bych raději kupoval stav + jistou historii, než poslouchat tu pohádku o dědečkovi co jezdil do kostela.

Když si někdo ani auto neprolustruje, a slepě věří - jeho věc.

Bez jisté historie, osobně bych rychle měnil rozvody + náplně + udělal celkovou prohlídku všeho hned po koupi.

P.S.: Právnička jezdící ve Fabii. Mno, tuhle jsem ještě neslyšel ;)

To auto mělo jasnou historii a bylo opravdu po pravničce. Proč by právnička nemohla jezdit fabkou hlavně v plné palbě (to tu těžko uvidíš myslím aby byla koupena v čr). Jinak ten dotyčný je to kamarád a v sobotu si přivezl leona (hodně pěknýho a zachovalého).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau no ta cena je vysoká,já ted kupoval fabii combi 1.4 mpi r.v. 2002 za 114000kč,nemá klimatizaci.Ujetých udajně 70000km,serviska u toho a každý rok udělaná,ale i v bazaru mi řekli at se tím neřídím,že se dá dnes vše ošulit .Ta paní vý velmi dobře proč se chce toho auta zbavit.Nikdo se jen tak nezbavuje auta,že by bylo okoukané.Spotřeba asi 7-8 l,když jezdím po dálnici a šlápnu na to 140-150km tak víc ,ale když potřebuješ někde být rychle tak neřešíš rozdíl 50kč na 100km.Ještě k tomu autu jestli někdo jezdí jen po Praze tak to auto dostává tak zabrat že už jen toby mě odradilo.Vem si jen třeba okolí Bohemky ta dlažba mezi domy to je spíš pro terenák.Takže tlumiče v háji,brzdy budou jetý,protože neustále jedeš plyn brzda na malých úsecích,ted výměna rozvodů, já mam ještě řetízek tak u mě naprosto v pohodě.No prostě rozvaž jestli jsi shopen opravit si auto sám ,nebo máš dobrýho známýho kterej by to udělal za tebe,jinak proděláš kalhoty v servisech.Proto si jinak radši kup tak 2-3roky staré auto.Dál sedan jestli si sám a nebudeš určitě nic stěhovat max . :potraviny tak dobrý ,jinak přístup do kufru infarktovej ,doopravdy tě brzo začne štvát že máš jen velkou nákupní tašku. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau no ta cena je vysoká,já ted kupoval fabii combi 1.4 mpi r.v. 2002 za 114000kč,nemá klimatizaci.Ujetých udajně 70000km,serviska u toho a každý rok udělaná,ale i v bazaru mi řekli at se tím neřídím,že se dá dnes vše ošulit .Ta paní vý velmi dobře proč se chce toho auta zbavit.Nikdo se jen tak nezbavuje auta,že by bylo okoukané.Spotřeba asi 7-8 l,když jezdím po dálnici a šlápnu na to 140-150km tak víc ,ale když potřebuješ někde být rychle tak neřešíš rozdíl 50kč na 100km.Ještě k tomu autu jestli někdo jezdí jen po Praze tak to auto dostává tak zabrat že už jen toby mě odradilo.Vem si jen třeba okolí Bohemky ta dlažba mezi domy to je spíš pro terenák.Takže tlumiče v háji,brzdy budou jetý,protože neustále jedeš plyn brzda na malých úsecích,ted výměna rozvodů, já mam ještě řetízek tak u mě naprosto v pohodě.No prostě rozvaž jestli jsi shopen opravit si auto sám ,nebo máš dobrýho známýho kterej by to udělal za tebe,jinak proděláš kalhoty v servisech.Proto si jinak radši kup tak 2-3roky staré auto.Dál sedan jestli si sám a nebudeš určitě nic stěhovat max . :potraviny tak dobrý ,jinak přístup do kufru infarktovej ,doopravdy tě brzo začne štvát že máš jen velkou nákupní tašku. :palec2:

No vidiš a to mělo klimu,4 airbaby,abs,asr prostě všechno kromě tempomatu najeto 50 000 km (poctivých) se serviskou a nakonec to prodávala za 115 000 bohužel zareagoval pomalu. Jak už jsem psal nakonec si koupil leona a myslím že udělal hodně dobře. Dneska s těma km přece není problém zavolat do servisu pokud byl autorizovaný a oni ti vyjedou komplet historii co bylo s autem uděláno. Jinak hodit na vag a tam taky poznáš jestli byl přetočený a machři umí z paměti vytáhnout kolik tam bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 1,4 MPI. Tak jen krátce.

Výhody: snadné a levné opravy, jednoduchý motor, spotřeba na dálku lehká noha i 5,5l. Můj test spotřeby - Liberec - Vildalpen cca 500 km (4 lidi, pálava, 3 kajaky na střeše, pádla a osobní věci - spotřeba 8l).

Nevýhody: výkon, když se honí, žere. Ale potřebuje to, aspoň občas, jinak je líná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...