Přejít na obsah

Koho by jste volili ?


creck

  

137 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

proc spojujes lidi tady s ODS?? co to je za nesmysl??

ty jsi jak uplnej blazen!!

promin,ale tohle jsem nepochopil, mluvim s Petrem81 a TomasB , zarytymi ODSaky , pro ktere kdyz ma nekdo jiny nazor je hned mene myslici , pokud sis to jakkoliv stahnul na svou osobu, tak se omlouvam, bylo to mysleno opravdu jen pro tyto dva, je fakt ze mezitim tam skocil dalsi prispevek a nevypada to jako citace predesleho

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kalouskova nová strana. No nevím kdo vymejšlel název protože tohle by vymyslel opravdu jen idiot. Příští rok tato strana nebude aktuální lol .

Hodnotit jí nemá cenu bo těžko říct s čím přijde.

Kalouseka sice nemusím, ale přijde mi jako celkem rozumný člověk. A zřejmě i schopný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud nekdo napise nekomu tohle : Flames: asi lekce ze základů matematiky by neškodila!!!! V prvním případě jde o odhadem o něco přes 100 USD na hlavu a ve druhém případě odhadem o něco kolem 700,- Euro na hlavu.

Už je jasné, jak je to s těmi tvými čísly. Slepě věříš všemu, i zjevnému nesmyslu.

a kdyz pozna ze ze sebe udelal vola , snazi se sve ego zachranit misto omluvy dotycnemu takhle : po přečtení dalších příspěvků koukám, že už nejsem aktuální . Ale kdoví, jestli se ti dá věřit, že jsi to nemyslel vážně

ale umeni priznat chybu , to se asi v ODS nenosi ze ? vzdy za kazdych okolnosti musi byt ten nejkrasnejsi, nejchytrejsi , jen jeho nazor je spravny .......

coz ostatne primo cisi i z tvych prizpevku : kdo řekl něco o urážení, já jsem řekl ať si nás nebereš do huby, že racionálně myslících je naštěstí více.

vite jak poznate mezi 10 lidmi ODSaka ? 9 lidi rika ze ta barva je zelena, jeden ze je modra a kdo tvrdi neco jineho je vul a zaslouzi kamenem do hlavy

Tak tohle už se nedá nijak komentovat. Jen bych chtěl jen zjistit jestli pouze tě baví provokovat nebo máš prázdno v hlavě. Z tohohle se to bohužel nedá poznat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak protoze jejich vzory co jim visi na skrini jsou opravdu k zamysleni, to jsou povetsinou sobecti lide, myslici pouze na svuj prospech, nevahajici udelat jakoukoliv spatnost pro svuj prospech,jedine co umi je lhat,lhat a lhat a kdyz uz neco praskne tak zase lhat a svadet vinu na druheho viz.

http://www.novinky.cz/domaci/170989-langer...ovy-skrine.html

ty voe, táta má v práci bystu Lenina a to je taky pravicově založený. Takže tohle mi fakt příjde zbytečná hysterie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Kalousek mi jako ministr financí byl velice sympatickej i co se týče názorů na krizi a její řešení (tojest nerozhazovat), ale nevim. Názor na tu stranu si udělám a to snad každý AŽ PO TOM co vydají nějakej stranickej program, zaměření a cíle. Dřív dělat závěry je předčasný.

Kalousek byl po dlouhých letech první schopnej a chytrej ministr financí. To co tam předváděl Sobotka byl děs. Doufám, že po volbách bude mít šanci pokračovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

promin,ale tohle jsem nepochopil, mluvim s Petrem81 a TomasB , zarytymi ODSaky , pro ktere kdyz ma nekdo jiny nazor je hned mene myslici , pokud sis to jakkoliv stahnul na svou osobu, tak se omlouvam, bylo to mysleno opravdu jen pro tyto dva, je fakt ze mezitim tam skocil dalsi prispevek a nevypada to jako citace predesleho

nepřekrucuj, řekl jsem rozumně ne méně. to je rozdíl. I když v případě některých .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty brdo tu vetu ,,cesta do pekel,, to clovek slysi 5 x do tydne :D to snad vejde do dejin :smich:

BTW Petr81 nevim,nevim s tim Kalouskem, ministr financi , ktery oficialne prohlasi ze se nas krize nedotkne i presto ze pul republiky uz davno zasazena je, tak u me zas nejaky dobry neni a pokud jsi poslouchal jeho projev na nejakem krizovem zasedani (uz si nevzpomnam nazev) tak tam hodne vytahoval K.Marxe jako jednoho z nejvetsich myslitelu, tak nevim jestli to je to prave pro tebe jako pravicaka

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty brdo tu vetu ,,cesta do pekel,, to clovek slysi 5 x do tydne :D to snad vejde do dejin :smich:

BTW Petr81 nevim,nevim s tim Kalouskem, ministr financi , ktery oficialne prohlasi ze se nas krize nedotkne i presto ze pul republiky uz davno zasazena je, tak u me zas nejaky dobry neni a pokud jsi poslouchal jeho projev na nejakem krizovem zasedani (uz si nevzpomnam nazev) tak tam hodne vytahoval K.Marxe jako jednoho z nejvetsich myslitelu, tak nevim jestli to je to prave pro tebe jako pravicaka

já Marxe jako myslitele uznávám, Kapitál jsem četl, teorie je to hezká. Pokud by to nedělali bylo by to možná realizovatelný. V současný době je to naprosto pasé.

Proti jeho předchůdcům byl úžasný ekonom. Jinak mě se třeba krize nedotkla takže měl zčásti pravdu. Nebo vlastně dotkla, nevím poslední dobou co dřív lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabiak: :palec2:

TOP 09: www.top09.cz, první prezentačku maj za sebou. Mě se líbí, pokud se budou držet programu a nebudou dělat hovadiny, maj můj hlas. Fandím jak Kalouskovi tak knížeti, jako ministr zahraničí mi přišel adekvátní.

btw.: baurak: není ten Lenin nějakej malej? :)

ja myslim, ze je tak akorat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabiak: :palec2:

TOP 09: www.top09.cz, první prezentačku maj za sebou. Mě se líbí, pokud se budou držet programu a nebudou dělat hovadiny, maj můj hlas. Fandím jak Kalouskovi tak knížeti, jako ministr zahraničí mi přišel adekvátní.

btw.: baurak: není ten Lenin nějakej malej? :)

Včera jsem poslouchal rozhovor s Kalouskem v radiu a taky mi jak říkal "nabídli alternativu", uvidíme co dál. Trošku si pozjištuju o Starostech a nezávislých se kterými se chtějí "strategicky spojit" a možná dostanou i můj hlas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem pro dat sanci nekomu novemu, kalousek je podle me jeden ze schopnejsich a ma na to aby drzel statni kasu + knize se taky na pozici ministra zahranici taky osvedcil.

Urednicka vlada je sice docasna ale nektere lidi bych tam nechal i do budoucna, ono vidi veci s te prakticke stranky a neztraceji cas vzajemnym urazenim a podkopavanim si noh jako to bylo do tedka mezi modryma a oranzovyma.

Podle me je lepsi zkusit neco noveho nez zase at vyhraje modry nebo oranzovy, kteri si pujdou dalsi 4 roky po krku bez toho aby se soustredili na dulezitejsi veci od kterych jsou tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MichalF : no jo no zni to blbe :)me se to taky nelibi, ale na druhou stranu kdo muze mit vrelejsi a realnejsi vztah k penezum nez zidovska kultura :))takze z hlediska obecneho konstatovani je to asi chyba, hodne lidi se tim da odradit, ale pokus se clovek povznese nad tim ze nejaka " vira " masiruje lidi neustale, tak se to da zkousnou, myslim ze hlavni je ze konecne nekdo hodla neco delat s problem starnouci populace se vsemi jejimi dusledky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně sektám nasrat. :aggressive:

Peněz už dostali dost.

Ať si je platí příznivci těchto sekt. Já nevím proč bych měl platit nemakačenku s černou prdelí co si válí šunky v kostele a modlí se k supermanovi nebo k čemu vlastně.

Obzvlášť, když jsme v silně ateistický národ.

Ale spíš bych ten bod bral jako vizitku toho, že se snad řídí heslem nepokradeš lol

I když je tam zase to židovství a těm peníze nesmrdí. :)

Já bych jim ho i dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...