Přejít na obsah

Koho by jste volili ?


creck

  

137 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

No myslim, že flamese nemá cenu řešit. Očividně nevyhrála strana nebo politickej směr (levice) kterej volil a ted ho to sere a už první příspěvek od něj tu zaváněl flamem, kterej pomalu přiživoval nějakejma blábolama kdyby... Žádný kdyby neni, vyhrálo to co to vyhrálo, tak se s tim smiř a příště až se bude volit do parlamentu, tak přijd znovu k volbám, stejně jako my ostatní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože ODS je strana s nejsilnější stabilní voličskou základnou. Kdyby přišlo 50-60 procent lidí, volby by vyhrála ČSSD, protože to je strana středního voliče (to je volič, co půjde k volám jen tehdy, když bude na scéně nějaký silný volební tahák) - to je vlastně důvod, proč ČSSD vytahuje co nejpopulističtější témata - protože přesně to je to, co přinutí jít středního voliče k urně. A voliče KSČ do urny (hehe, sry, blbý humor...).

ano, nejpopulističtější témata - aneb nachytáme co nejvíc blbečků co nám to sežerou, co nám je po tom co náš populismus udělá do budoucná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč? Snad si nemyslíš, že šli k volbám jen pravicový voliči?

To ne, ale ODS má pevnou voličskou základnu, která k volbám přijde za každou cenu. Vždyť vidíš jak mě tu lynčují, že jsem nemohl volit. lol

Proto malá volební účast je lepší pro ODS. To je prokázané.

ČSSD vyhrála krajské volby právě pro to, že dokázala vyhecovat lidi přijít. ODS měla stejně hlasů jako minulý rok, ale bohužel jim to nebylo letos platné.

Nejpevnější jádro mají ovšem komanči. :aggressive:

baurak: A dal jsi preferenční hlas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslim, že flamese nemá cenu řešit. Očividně nevyhrála strana nebo politickej směr (levice) kterej volil a ted ho to sere a už první příspěvek od něj tu zaváněl flamem, kterej pomalu přiživoval nějakejma blábolama kdyby... Žádný kdyby neni, vyhrálo to co to vyhrálo, tak se s tim smiř a příště až se bude volit do parlamentu, tak přijd znovu k volbám, stejně jako my ostatní...

Jsem dlouhodobě apolitický, takže ta úvaha padla tak nějak mimo úrodnou půdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ne, ale ODS má pevnou voličskou základnu, která k volbám přijde za každou cenu. Vždyť vidíš jak mě tu lynčují, že jsem nemohl volit. lol

Proto malá volební účast je lepší pro ODS. To je prokázané.

ČSSD vyhrála krajské volby právě pro to, že dokázala vyhecovat lidi přijít. ODS měla stejně hlasů jako minulý rok, ale bohužel jim to nebylo letos platné.

Nejpevnější jádro mají ovšem komanči. :aggressive:

baurak: A dal jsi preferenční hlas?

ja jsem nedal, z duvodu toho, ze jsem byl na dovoleny. Kdybych byl blizko domova urcite bych sel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co kecáte. Prostě jsem měl práci. Když se volilo v pátek od 5 a v sobotu do půl 1 kdo to má stihnout??

Já mám trvalé bydliště na Lužinách a tam už 15let nebydlím takže to mám daleko. Volit jsem chtěl, ale nebyl čas.

A vy si myslíte, že těch 9poslanců z ODS něco prosadí ze svého programu. lol:smich:

Obzvlášť, když aktivita poslanců ODS v EP byla nijaká. ;)

Unii velí někdo jiný.

Ale i přes to jsem pro to, aby volil každý. Klidně bych to dal jako povinnost.

Jaroměř Lužiny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to z nějakého mailu nebo co:

Krize

Překlad ze španělštiny ze dne 15.3.2009

Jednoduchý výpočet, ale zajímavý výsledek.

Jedno zamyšlení a výpočet španělského diváka, který byl zaslán CNN.

Plán na záchranu bank penězi daňových poplatníků, který je momentálně diskutován (mezitím odsouhlasený) v americkém parlamentu, bude obnášet nepředstavitelnou sumu 700 miliard dolarů, a to na rozdíl od skutečnosti,

že už 500 miliard dostaly.

Abyste si tuto sumu vůbec dovedli představit, ukáži vám následující výpočet:

Na planetě Zemi žije momentálně 6,7 miliardy lidí. Když vydělíme jen těch

700 miliard těmi 6,7 milardami, znamená to, že KAŽDÝ JEDEN obyvatel Země dostane 104 milionů dolarů!!!!!!

Touto sumou by mohla být jedním rázem zlikvidována chudoba na celém světě, ba co více, každý obyvatel by se stal milionářem!!!

Španělský divák došel k následujícímu závěru:

Očividně máme s rozdělováním bohatství maličký problém.

Podívejme se ale na jeden blíže ležící příklad- do Španělska:

Španělský stát podpořil banky sumou 30 miliard Euro, které pocházejí z kapes daňových poplatníků tím, že převzal na sebe dluhy bank ve výši 30 miliard Euro.

Podle aktuálních údajů má Španělsko momentálně 46 063 511 obyvatel.

A nyní opět trochu počítání:

30 000 000 000 : 46 063 511= cca 651 miliónů Euro !!!!pro každého Španěla!!!!

Když vezmeme, že každá rodina má 4 členy , dostala by každá rodina

cca 2,5 miliardy Euro.

Hm, z takových peněz se ty hypotéky už snad dají zaplatit.

To je krize. Očividně se vyplatí považovat nás za hlupáky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda čísla jsou to pěkný, ale dovedeš si představit, že by byl každej milionář? Zhroutilo by se světový hospodářství.

Ty peníze by ti byly úplně k ničemu, protože by jsi je neměl za co utratit. Přestalo by se vyrábět. To co je v obchodech,

by neměl kdo prodávat, takže by jsi si to mohl vzít zadarmo, samozřejmě do tý doby, než by se to rozebralo. Takhle by

to šlo se vším. Ani tohle forum by potom nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...