Přejít na obsah

stresni nosic na OI


burek

Doporučené příspěvky

záleží kolik chceš investovat, šel bych do dražších a hlavně dle toho jaký máš kolo

měl jsem držák na kolo z globusu a mám na MTB silnej rám a v zatáčce kolo z držáku vypadlo

ted mám od thule držák na kouli a max spokojenost, není to teda nic levnýho, ale lepší jak na střechu

jinak na střechu bych koupil zahrádku z hliníku a v držákch bych šel zase do thule, bude to drahý,ale zase kvalita, tady bych nešetřil,je to lepší než mít obtisk šlapky na střeše )v lepším případě) nebo kolo ve škarpě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám příčníky HAKR /uzamykatelné/ a nosiče na kola THULE Pro Pide 591. S první montáží těch příčníků jsem trochu laboroval-čekal jsem, že to tam bude sedět trochu přesněji, ale funkci to nevadí. No a nosiče THULE to je prostě paráda. Na kole jezdím hodně a často podnikám vyjížďky tak, že někam dojedu autem, tam si poBIKEuju, a jedu zase domů. Takže kolo jde na střechu 2X za den. A práce s těmi nosiči je prostě pohádka. Kolo tam v podstatě jenom postavíš a už ho nemusíš držet. Jenom dotáhneš zamykacím kolečkem upínací mechanismus a jedeš. O kole za jízdy ani nevím-žádné vrzání nebo tak něco. Jsou sice dražší, ale na netu se dají najít výhodné sady dvou a více kusů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli mas pripracu ve strese, tak doporucuji neumann v hliniku. Dale pak hakr a nakonec Thule. U toho typu uchyceni, nema thule zadny význam.

Jestli nemas tak bych bud vzal Jetbag 6504 a nebo Hakr. O tom ze nesedi to neni zase tak pravdy. Sedne to krasne, ale clovek si stim musi vyhrat.

No a na kombi s hagusy. Bud Hakr v hliniku a nebo Thule. Skoda, ze thule preslo na ten "debilni" system. Starsi byl o hodne lepsi. Da se ale jeste sehnat.

K nosicum kol. Na pravnim miste je Thule 591. V zavesu je Mont Blanc Barracuda a Atera Giro AF. A pak to jde Thule 530, Hakr Speed Alu ......

Dalsi typ je uchyceni za predni vidlici. Modle od atery speed a thule 561 jsou na stejne urovni.

Jinaci trida jsou nosice na tazne. Jsou velmi univerzali - skoro na kazde auto. Nejprodavanejsi typ je prave Atera Strada, dale je Thule G5 a mym oblibenym je Wjenzek Alfa.

Dalsi moznosti jsou na 5-te dvere. Tuto variantu radim spise jen na vetsi vozidla ( T5, Viano apod.)

Je toho hodne. Urcite si zajdi do specializovane prodejny, kde ti poradi, namontuji a vysvetli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uchycení za přední vidli je super, ale peak řešíš kam s předním kolem který zbyde, zda nějak na střechu nebo jinam

jako příčníky bych fakt vzal z hliníku, všechno černý hnedka zrezne

na kouli to je super,nemusíš kolo zvedat a pokud potřebuješ dát rakev, tak na kola na střeše nezabíraj místo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

thule nevím,ale hak do roka a neuman ´taky jen nevím,zda tak rychle a kor když to dáš na střechu v zimě, rezne to uvnitř těch profilů,který nemaj povrchovou úpravu, to mám z vlastní zkušenosti a hakr má debilní zpracování, musel jsem plasty u zámku vylepšit kudlou abych tím nepodřel střechu

hliník je hliník

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím Deko- "O tom ze nesedi to neni zase tak pravdy. Sedne to krasne, ale clovek si stim musi vyhrat. " . Měl jsem v ruce jen jeden kus, ale asi bych mu musel znova naohýbat dosedací plochy podle střechy, protože to sedělo poze v hranách- jakoby byly víc zakulaceny než je třeba. Měl jsem tento : http://www.hakrbrno.cz/eshop/?cat=stresni_...&page=zbozi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim co jsi mel za kus. Ale pokazde co je nasazuji tak za tuto cenu je solidni výrobek. Nejvice dostavaji zabrat v pujcovne. Pres sezonu jsou vlastne vkuse na autech.

Nemuzes chtit,ze nosic zanecelých 1700kc bude sedet jak original. Jestli chces, tak si vyberu bud piccolu a nebo radeji Jetbag.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to je vidět i na obr. na tvém vebu- jak ten dosedací plech nekopíruje střechu(docedací plastovou podložku), asi to tak má být, ale mě se to tak prostě nelíbí- když to dosedá na střechu tak malou plochou. Komu to neva ať si ho koupí, ale já ho vrátil :mellow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli ti bude stacit pricniky od Hakru, svoji povinost splni tak si je vem. Ale nosice kol bych si pridal na tyto

http://www.stresni-nosice.cz/eshop-cz/nosi...ni-sada-2-ks-cz

Jinak nosic zakladni kdyby sis chtel koupit lepsi tak

http://www.stresni-nosice.cz/eshop-cz/stre...bag-6504-cz-140

a ktomu navic zamkovou sadu a ta vychazi priblizne 500KC. Bacha na to. Nesedi tam moc dobre od Thule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...