Přejít na obsah

Fabia II Facelift


Cjoctavian

Doporučené příspěvky

Škoda Auto odhaluje novou tvář vozů Fabia a Roomster

Škoda Auto představuje první fotografie nejmenší produktové řady, která prošla kompletním faceliftem. Mění se nejen vzhled všech modelů, ale především použité technologie a nabízené motorizace. Díky zcela nově navržené přídi zdůrazňující šířku vozu, působí Fabia i Roomster na silnici při stejné výšce sebevědomě a dynamicky. Facelift zahrnuje i modelové varianty Scout, které se rovněž představí v Ženevě.

celý článek

post-5-1267006831,5267_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je jasný. Podařilo se mně dostat náhodou k číslům prodejů OI a OII v ČR a moc by mě zajímaly čísla za 2009..

Omezeni produkce je znamka toho, ze jsou problemy s odbytem. Snizeni ceny je take indikace toho, ze prodeje nejsou dle ocekavani.

Jako zakaznikovi se mi nizsi ceny libi, o tom zadna.

Tezko rici, zda je logan konkurenci pro skodovku. Osobne si myslim, ze pro zakazniky fabky ano.

Tusi nekdo z vas, jake budou ceny fabky II facelift s temi novymi motory?

dik

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já ten facelift vidím jako velmi efektní věc, snahu o rozšíření a omlazení vozu jak se uvádí, a líbí se mi to. Avšak nic zásadního k pláči pro ty co mají starý čumák. Nicméně stále trvám na tom že FII combi není snad ani vzhledovej paskvil, ale přímo hnus v jakémkoliv provedení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mojí oktě je denní svícení nakódovaný tak, že předek svítí normálně dole u mlhovek a k tomu svítí zadní céčka. Takhle to nastavili v servisu před prodejem a předpokládám, že to teda ničemu neodporuje. Nebo se pletu?

Takovou variantu jsem teda nikdy nepotkal. Jde spise o to, ze kdyz nesviti zadni cecko, je lepe rozeznatelne brzdove svetlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, mně zase přijde lepší, když je líp rozeznatelný celý auto (kort to moje šedivý). :) Až budu mít cestu do servisu, tak se jich na to zeptám. A stejnak, kdybych neměl denní světla, svítil bych normálníma, tzn. i zadek auta, tak to je pak prašť jako uhoď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...