Přejít na obsah

Fabia II Facelift


Cjoctavian

Doporučené příspěvky

Pořád není stanoveno odo kdy bude TSI start nabídka?

Už sem to tady někde psal - v ceníku už je zase 1.4/63kW ve variantě euro5, zatím bez cenovky. Kam myslíš, že ju tak asi mezi ostatníma motorama nacpou, když jsou na TSI tak výborné reference a oproti HTP je příplatek 25 000Kč? ;) Zopakuju můj odhad, že ceny budou asi takle pro verzi Classic:

1.2/44kW 219 900Kč

1.2/51kW 234 900Kč

1.4/63kW 249 900Kč

1.2/63kW 259 900Kč

1.2/77kW 284 900Kč

Jednoduše 15 000Kč, aby nahlodali lidi nad volbou silnějšího motoru než HTP a dalších 10 000Kč, aby už rovnou lidi brali TSI... případně v lepší variantě třeba rozdíl 10 000Kč mezi HTP a 1.4/63kW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.4 stála vždycky 30k, teď stojí 25k mnohem lepší 1.2TSI a 1.4 bude ještě o něco levnější. Podle mě dobrá nabídka, zvlášť pokud máte silnější TSI jenom za dalších cca 13 000Kč (!!). Hodně dobrý rozdíl máte i mezi verzema HTP, tady máme 15000Kč a to je podle mě moc - dost se teď objevujou totiž slabší verze i v combi..

U nás je rozdíl mezi 1.2/44kW a 1.2/77kW 65000Kč, u vás to vychází zhruba na 48 000Kč.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě udivuje jedna věc - jsou k dispozici pro Ambiente/Style pakety Sport I. a II. - u té dvojky bych chápal, že někomu nebude chybět sportovní tvarování sedadel, kožený paket nebo kola z lehkých sliti.

Když je ale za 10 000Kč v balíku ESP včetně kontroly poklesu tlaku v pneu, 2DIN originální rádio s CD a MP3 a Maxidot a přesto je velká většina převáděcích a skladových aut bez tohohle paketu, to mně rozum nebere...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci nevíte o jakou barvu se jednalo u Roomsteru v Ordinaci? Díky

Modrá Miami, je dost podobná modré Sky, modrá Italien je původně pojmenovaná Italská policie a je tmavší a sytější.

Ta Miami je v prospektech a je nástupkyní původní barvy, která se objevovala na propagačních materiálech.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...