Přejít na obsah

Motor 1.9 TDI PD 77 kW


milano205

Doporučené příspěvky

to ne, oni se mi Porschaci maximálně věnujou a když jim tam to auto budu s timhle problémem dávat, tak budou měnit ŘJ a vše okolo co pujde i když už jsem mimo záruku. já proti nim nemuzu říct jedinýho křivýho slova a rozhodně nebudu psát do bolky, že si neví rady. navíc mi to nějak nevadí, zvyknul jsem si, chladí to, tak to neřešim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám sice MR2007, ale pociťoval jsem to také. Řekl jsem to firmě, která se mi o auto stará a když teď měli auto u sebe, tak to prý zařídili. Byl jsem dneska v autorizovaném servisu kvůli drobnosti a chtěl jsem požádat, jestli mohou ten SW zkontrolovat, jestli tam je skutečně ta nejnovější verze - buď tam nebude, nahrají mi to a nezaplatím nic, nebo tam bude a zaplatím diagnostiku. Pěkný zloději, když jde o něco, co si člověk nemůže zjistit sám.

Takže teď nevím, jakou verzi tam mám, ale zatím to necuká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám sice MR2007, ale pociťoval jsem to také. Řekl jsem to firmě, která se mi o auto stará a když teď měli auto u sebe, tak to prý zařídili. Byl jsem dneska v autorizovaném servisu kvůli drobnosti a chtěl jsem požádat, jestli mohou ten SW zkontrolovat, jestli tam je skutečně ta nejnovější verze - buď tam nebude, nahrají mi to a nezaplatím nic, nebo tam bude a zaplatím diagnostiku. Pěkný zloději, když jde o něco, co si člověk nemůže zjistit sám.

Takže teď nevím, jakou verzi tam mám, ale zatím to necuká.

Pokud máš 2007,tak nic neřeš a bud v klidu.........je bez cukru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám sice MR2007, ale pociťoval jsem to také. Řekl jsem to firmě, která se mi o auto stará a když teď měli auto u sebe, tak to prý zařídili. Byl jsem dneska v autorizovaném servisu kvůli drobnosti a chtěl jsem požádat, jestli mohou ten SW zkontrolovat, jestli tam je skutečně ta nejnovější verze - buď tam nebude, nahrají mi to a nezaplatím nic, nebo tam bude a zaplatím diagnostiku. Pěkný zloději, když jde o něco, co si člověk nemůže zjistit sám.

Takže teď nevím, jakou verzi tam mám, ale zatím to necuká.

Pokud máš 2007,tak nic neřeš a bud v klidu.........je bez cukru....

verze (MR2007) a taky pocukávala a SW už byl údajně novější z výroby

Teď už měsíc odcizená : (((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Cosby má pravdu čip s Haldexem nemá nic společnýho, čip ti pomůže s větším citem dávkovat plyn v nízkých otáčkách protože maximum kroutícího momentu se zvýší a posune do nižších otáček a budeš se lépe rozjíždět hlavně na sněhové břečce apod.V sekci OI motor se teď bavíme o ježdění s 4*4 na sněhu,OII má sice ESP ale platí to pro ni v byť možná menší míře také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já mám problémy s cukáním po chipu - při náběhu turba do max plnícího tlaku, 3x jsme přeprogramovali mapu tlaku turba a pořád stejný cukání! Akorát v jiných otáčkách, prej je viníkem DPF ???

Editováno: , autor: kodl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U 77kw motoru po chipu jednomu ze 4 kusu aut zacne klouzat spojka.Proste je to velmi slaby clanek techto motoru. :disgust::disgust:

Borci, netušíte někdo zda li má OII 4x4 77kW stejnou spojku jako předohrab se stejnou motorizací, nebo se dává na šestikvalt stejný typ jako pro dvoulitr?

Chci si tu mršku nechat chipnout u Cimbu a mám strach, že spojka půjde brzy do kytek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...