Přejít na obsah

Umění řidičů


brunoos

Doporučené příspěvky

Já se na ta parkovací videa nemůžu dívat. Mě by prostě jeblo. Jednou jsem na vlastní oči viděl, jak řidička nabourala na parkovišti supermarketu jediné auto, které tam stálo. Prostě chtěla zaparkovat naproti němu a nevyšlo jí to. Od těch dob mám na takové videa fobii...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vězni sou samozřejmě nesmysl......... :p

Ještě se mi vloudilo jedno zajimavý video,neznáte někdo náhodou toho člověka?

to video tý zrychlující oktávky jsou dva bratři odsud:-)....a že jim to vždycky pěkně jezdilo....http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=22685&pid=1020312&st=625entry1020312....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s touhle Oktávkou bych si to nedal na rozjezd ani na motorce,jede mu to jak kuna. Jinak přidávám ještě jedno zajímavé video a opravdu by mě zajímalo jak by si s touhle křižovatkou poradili ty ženský na těch předchozích videjích.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten je dobrej - kolik to tak asi žere při takovem zavodě

Je tam vzduchnem chlazený vznětový vidlicový dvanáctiválec s turbem o obsahu 17.64L a výkonem 190kW.

Takže takovej 17.6TD

V dokumentaci se píše že spotřeba na 100km byla cca 44l nafty ale takhle namístě to tam asi teče krutě.

Je to pěkná podívaná 1x ra rok nějakej truck trial navštívím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...