Přejít na obsah

Kdy přezouváte?


AMartyn

Doporučené příspěvky

cretino: no jóó vy "bratia" musíte být vždycky o krok vpředu :smich: ...je to nehorázný, co se může v těch našich republikách dít :aggressive:

Montyk: ty gumy udělaj dost, já mám 16" 205/45 a někdy si to vyloženě "odskáču"...ale jak se říká: za krásu se platí ;) PS: ale bydlet v praze, tak snad koupím nějaký offroad kola lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukyssek: to ti věřím, já v Praze nějaký ten rok pobýval a po každý cestě skrz Prahu jsem autíčko upřímně litoval....na tom profile 35 to musí být jak koza, ale na druhou stranu to je jíný pokoukáníčko na auto obutý na 17" :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Montyk: Tak tak, já dicky nadával na Chomutovsko, ale po pár návštěvách Kralup děkuju za to co tu máme...tam je to vážně zralý na nějakej UAZ, silnice je tam jedna velká katastrofa....jedu centrem a divím se proč ty auta tolik kličkujou, po pár dírách jsem začal taky jízdu ala "zajíc" :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem přezul včera, doufám že už počasí vydrží. Jinak o kvalitě silnic.. to je škoda slov. Obzvášť jestli se někdo pohybujete v oblasti Praha-východ, konkrétně Dobřejovice, Jesenice... To jsou slalomíky jako hrom. Jednu chvíli jsme kousek od domu měli díru tak hlubokou že jsem ani nedohlédl na dno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...