Přejít na obsah

Turbo


Lukáš85

Doporučené příspěvky

Opět zdravím , chci se optat , někdo zkušenost s čištěním turbba (Tdi 81kW) . Jestli jste někdo měl turbo rozebrané , poraďte. Kolik stojí těsnění,ložiska ,jaké ,kde. :) ? A co víc. ???

Dál , kdo odpojoval (zaslepoval) egr ventil ?? Rady ,zkušenosti. Díky....

Editováno: , autor: Lukáš85
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět zdravím , chci se optat , někdo zkušenost s čištěním turbba (Tdi 81kW) . Jestli jste někdo měl turbo rozebrané , poraďte. Kolik stojí těsnění,ložiska ,jaké ,kde. :) ? A co víc. ???

Dál , kdo odpojoval (zaslepoval) egr ventil ?? Rady ,zkušenosti. Díky....

čištění jak kde a čím,většinou 2000 kč,výměnu ložiska?tak to dej na repas protiúčtem a připrav si cca 6000 kč to sám neuděláš bez seřízení,těsnění bude zřejmě origo ten klingr ten můžeš použít znovu,hliníkový těsnění je jen na jedno použití a cca 400 kč.

zaslepený EGR jsem neměl ale někdo to tu řešil tak hledej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět zdravím , chci se optat , někdo zkušenost s čištěním turbba (Tdi 81kW) . Jestli jste někdo měl turbo rozebrané , poraďte. Kolik stojí těsnění,ložiska ,jaké ,kde. :) ? A co víc. ???

Dál , kdo odpojoval (zaslepoval) egr ventil ?? Rady ,zkušenosti. Díky....

čištění jak kde a čím,většinou 2000 kč,výměnu ložiska?tak to dej na repas protiúčtem a připrav si cca 6000 kč to sám neuděláš bez seřízení,těsnění bude zřejmě origo ten klingr ten můžeš použít znovu,hliníkový těsnění je jen na jedno použití a cca 400 kč.

zaslepený EGR jsem neměl ale někdo to tu řešil tak hledej.

Zdravím ,takže radši vychytat někoho kdo tu zrovna nabídne turbo NOVÉ ,bude nejlepší asi... lepší 8000 za nové než za repas za 6000...uvidíme.. každopádně díky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravim,

dostal jsem zajimavou nabýtku na výměnu kus za kus. Jde o turbo z Octavie rv. 2001 81kW. Ja mam rok výroby 98 a 81 kW + cip.

Chtel jsem se zeptat jestli stací jenom prohodit turba a nebo bude zapotrebí prehrát SW poprípade vymenit i rídící jednotky

ta sama otázka by mě zajimala i u starteru

dekuji

Editováno: , autor: ZAMEK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když bys měnil stejná turba (nebo náhrady), tak stačí vyměnit kus za kus.

ale můžu z vlastní zkušenosti říct, že výměna je peklo. Turbo jsme v garáži vyndavali asi 4 hodiny a to samý když se dávalo zpátky.

navíc kupovat takhle starý turbo jen tak, já nevím, kdo ví kolik toho má za sebou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...