Přejít na obsah

kontrolka oleje


Doporučené příspěvky

Wittmann: to je v klidu - Daruška je vyučený automechanik-transvestita, který si říká Láďa. Podporuje ho druhý "automechanik", který nemá šajn, jak kontrolku vypnout.

Jen do toho nalili nový olej, možná vyměnili filtr a teď oba "automechanici" neví, jak vyřadit display.

Bych do displaye mrdnul kladivem a byl by klid. Jen nevím, jestli slovo "mrdnout" není na black-listu tohoto fora.

Rozhodně debata o tom, jestli slovo "mrdnout" je na black-listu či není bude alespoň tak stejně zajímavá, jako proč se Láďa vydával za Darusku. Třeba fakt jen proto, aby to bylo zajímavé pro všechny.

P.S.: Dva automechanici a neumí umlčet jednu kontrolku! (se vším tím komfortem, co servisy nabízejí)

Ještě, že si auto opravuju sám ;)

No,ty jsi mi dobrý mudrlant!!Kdyby jsis tu diskuzi přečetl celou,tak by jsi věděl,proč jsem vystupoval pod Druškou!A kdyš tak mudruješ,tak pověz,jak umlčet kontrolku???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kurník co je tohle za diskusi? Drahuška nejdřív vystupuje jako ženská, pak zas jako chlap a navíc je tvrdohlavá(ý) jako můj kokršpaněl

No nic, pokud se tu kontrolku dotyčný mechanik opravdu pokoušel vypnout VAGem, tak bych si to nechal zkotrolovat u někoho jiného, protože dotyčný očividně nevěděl, která bije.

No ty si děláš srandu ne??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš pro mě je docela těžké ti nějak normálně poradit. Nejsem vyučený automechanik, nemám ani kamaráda automechanika a dokonce ani nepatřím mezi lidi, kteří by se živili manuální prací. Mé znalosti ohledně aut jsou tak na ryze amatérské úrovni. Ale přesto se osmělím s takovou poznámkou. Pokud se rozsvítí kontrolka oleje, znamená to, že v motoru je nedostatečný TLAK oleje. To může mít mnoho příčin - nedostatečné množství oleje, porucha čerpadla, čidla, ucpání nějakého kanálku, závada v elektrice...... V každém případě je to pro motor velmi nebezpečná situace, proto ostatně svítí kontrolka. Mám pocit, že ani jejím zhasnutím se závada neodstraní, ale raději se ještě poraď se svým automechanikem a výučním listem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechctěl sem do toho vstupovat, ale...

Mám výučák, ale ne jako AUTOMECHANIK, ale jen jako Mechanik opravář pro silniční motorový vozidla, ale pokud Ti svítí ta ČERVENÁ Konvička a máš dost oleje je někde problém a tudle kontrolku přes budíky neumlčíš.

První co bych zkusil by byli dráty k čidlu tlaku oleje a samotný čidlo, i za cenu že si ho pučím z jiný fabči kde funguje.

Pak bych šel po mechanickejch věcech. Ale to už je na kuchnutí motoru. :(

Pokud si měl málo oleje nenasálo to nějakej "bordel" nebo nemáš přicpanej filtr? Znám borca co si palivovej filtr na náklaďák nevybalil z toho papíru a pak se divil, že to stejně nejede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...