Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Tak k tomu ani nepotřebuješ viněty, na to by stačilo hodit na brány kamerku - z technickýho hlediska naprosto banální záležitost ;)

...ale Kapsch jako takovej měřit stejně nemůže, takže vklidu. Navíc ta viněta nebude svázaná ani s vozidlem, ani s konkrétní osobou, takže to je zas jen zbytečná panika, kterou šíří odpůrci čehokoliv novýho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak k tomu ani nepotřebuješ viněty, na to by stačilo hodit na brány kamerku - z technickýho hlediska naprosto banální záležitost ;)

...ale Kapsch jako takovej měřit stejně nemůže, takže vklidu. Navíc ta viněta nebude svázaná ani s vozidlem, ani s konkrétní osobou, takže to je zas jen zbytečná panika, kterou šíří odpůrci čehokoliv novýho :)

Bavili se taky o tom že budou přenosný i na jiné vozidlo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To pujcovani neni spatny napad :) Pro nas je to plus uz jenom z toho duvodu, ze mame 2 auta.. Neznam situaci, kdy by obe byly soucasne na dalnici (teda krom velkych rodinnych navstev). Ono sice ta tisícovka navíc se dá, ale jde o princip a dálnice nevypadají tak, jako bych jim dával tu tisícovku "navíc".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žijeme v moderní době, tak proč nemít moderní řešení, žejo ;) ...ono teoreticky by to mohl bejt obrovskej přínos i z hlediska kontroly zaplacení toho poplatku - zatímco u známky to musí někdo kontrolovat fyzicky, u viněty si umím představit, že jakmile projede pod bránou auto, který se neohlásí vinětkou, pošle to signál "Passatistům" a za pár minut už ho staví na odpočívadle. Sice z toho asi nebudu mít žádnej přínos, ale jakožto technicky zaměřenýho člověka mě to i tak těší :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kterej ty seš? ukaž autoooo :palec2:

ještě nemam foto, o velikonocích jsem přešel z O1 na OII. Ale polepším se a něco už s tim kurňa musím udělat. Nechápu, jak můžete stíhat práci, školu, manželky, milenky, autíčka, pivečko a ještě k tomu si sednout k tomu netu a být tu skoro každý den. jste hold borci :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě nemam foto, o velikonocích jsem přešel z O1 na OII. Ale polepším se a něco už s tim kurňa musím udělat. Nechápu, jak můžete stíhat práci, školu, manželky, milenky, autíčka, pivečko a ještě k tomu si sednout k tomu netu a být tu skoro každý den. jste hold borci :worthy

To asi preto že polovicu z toho nemáme... :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To pujcovani neni spatny napad :) Pro nas je to plus uz jenom z toho duvodu, ze mame 2 auta.. Neznam situaci, kdy by obe byly soucasne na dalnici (teda krom velkych rodinnych navstev). Ono sice ta tisícovka navíc se dá, ale jde o princip a dálnice nevypadají tak, jako bych jim dával tu tisícovku "navíc".

Mně třeba jezdí obě auta současně po placené rychlostce, jinak to ani nejde.

Takže nějaké viněty jsou mi na nic.

Navíc je to další krok k velkému bráškovi, a toho se bojím.

Všichni kdo znáte Orvelův 1984, tak víte k čemu to tady všechno pomalu směřuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lancelot: já bych se toho zase tolik nebál ;) Ano sice to může monitorovat tvůj pohyb, ale ve výsledku je to tak trochu k ničemu.. Začal jsem být po pár předmětech u nás na FI sice taky trochu víc paranoidní, ale víte jak.. Moderní doba si žádá moderní věci.. Až rok provozu ukáže nakolik to bylo efektivní/finančně přínosné či nepřínosné..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já si hlavně myslím, že to je začátek mýtného pro osobáky podle km, nejdřív paušálně krabička a pak to jednoduše předělat na odčítání kreditu podle ujetých km :help:

Tak svým způsobem proč ne?? ...bylo by to spravedlivý - každej by si zaplatil to svoje a šmitec. Možná lepší než platit paušálně podle doby platnosti, nemyslíš?? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...