Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Ahoj

Tak konečně to tady po třech dnech zase ožilo. :palec2:

Jsem mysle, že to tady taky zkrachlo jak GM. lol

Jinak, co říkáte na zrušení subfór F a FII,ROOM, mi to teď přijde hrozně nepřehledné,

já vím můžu si to vypnout, ale občas tam zavítám. :help:

Njn. Pořád něco mění a přesunujou. Asi nemaj co dělat. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máte ěnjykýrychlo servisy an tom slovensku.. já mám na stejném místě jak ty prasklej lak.. nevím jestli to uhraju na záruku, nebo na kroupy co ted jsou..

Zámeček určo! Dojed někdy bud v ty pátky a nebo se domluvíme i na něčem v týdnu = zahrádka ;)

No tak podarilo sa mi to dobre vybaviť, likvidátor prišiel na obhliadku už dnes, zajtra v servise objednajú diely čo sú na výmenu a v stredu ráno tam ide auto, už bolo mechanikovi dnes povedané, že bude mať jednu "rýchlovku" tento týždeň navyše... lol:smich:

A piatok je u mňa dosť problematický, vtedy mám najviac roboty... :feve: ale 20-teho som tam určite... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to je ta "světlá" stránka "krize", že působí jako samočistící proces, ze kterého ve finále vyjdou přeživší firmy posíleny, zatímco slabí hráči padnou. Ono je to taky čas od času potřeba, protože kdo chce moc a usne na vavřínech, tak má holt smolíka. A to je zrovna problém takovýho GM, kterej si to prohrál sám...holt to manažéři prokaučovali už dávno, byla to jen otázka času ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...