Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

Ostudo :smich: já se vždycky bavim když někdo buší vršek jako o život a pak se svlíkne do trenek nebo do bermudu a má lýtka jako desetiletej kluk lol

To je pak dost trapny...mělo by se cvičit všechno aby člověk byl souměrnej.

tak proto ty máš tolik "kamarádek" :smich: Abys byl souměrně trénovanej lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha! Já rozumněl že najedeš jenom v neděli 100 km což je opravdu hodně.Musim si na kolo pořídit speciální kalhoty...jinak to opravdu bolí jako blázen.

záleží kde jezdíš. já dneska nadupal 72km, strávil na kole 4,5h a bylo to docela drsný, nakonec jsme dali dva hodně slušný vejšlapy, když jedeš rovinatější terén, tak ani těch 100km denně není nereálných. jsou lidi co jezděj na silničkách přes 200-250km za den.

jinak ty kalhoty doporučuju, ta vložka je dobrá.

a zejtra zas, už se těšim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome: Ty mě raději řekni kdy začneš zase chodit cvičit? Co Ty záda? Už polevili?

stále nahovno. Ráno vždycky dobrý a večer už se těším jak si lehnu.

Dneska to bylo dobrý do doby, než jsem v děcáku uklouznul na děckejch časopisech. Smradi nadělají strašnej bordel a dneska mně nasrali, protože jsem tak tak nehodil záda... Ale zato jsem si zas pěkně podráždil to namožený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně do smíchu nebylo, zuřil jsem. V děcáku souvislá vrstva všeho možného a jak jsem šel přes časopisy, tak to kurevsky klouže. No a jak mi podjely nohy, tak jsem prostě reflexně zareagoval a to bylo pro ty namožený záda vražda.

Dneska hajzlík hodil do akvárka smlouvu na prodej tý stříbrný Octy. To je každej den něco, spíše bych řekl každou hodinu něco :feve:

Jinak smrad ještě skoro nic neřekne, ale vybrat si CD nebo dývko a pustit si ho, tak to umí jak na PC, tak na DVD. Jako to jsem nevěřil, on si to PC třeba sám zapne, otevře mechaniku, vytáhne co tam je, strčí co chce a spustí. Je chytrej jak opice, ale jen na to co chce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...