Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

Kdo chce kam...víš jak...Rozhodně když jsem nemocný a nebo nejdu 14 dni tak to potom během týdne veškerou svalovku mám zpátky a tělo si to pamatuje.

Jinak takových frajeru je všude v posilovnách moc a moc...Nedávno se u nás stal uraz když borec jel se 150kg bench a urval si prsní sval...ty woe...to nikomu nepřeju.A proč? Protože měl slabé šlachy i přes velký objem to nezvádl...a ted? Ted je v prdeli minimálně na půl roku.Smutny ale je to tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, já právě chodil ve dvou cvičit dříve a musím říct, že mi to nevyhovovalo. prostě se spíš kecá, než cvičí. Takže chodím raději sám a plně mi to vyhovuje. Jediný cvik, kde bych možná potřeboval pomocnou ruku, tedy bench s tyčí, ale stejně necvičím, resp. cvičím jen s jednoručkami (u rovné tyče mi nesedí úchop, nevím proč, ale při jakémkoliv mě bolí zápěstí a ramena), takže si fakt vystačím sám. Nemusím čekat, až druhý docvičí, nemusím poslouchat kecy, že dlouho odpočívám, nebo někoho honím, vtípky, co by mě rozptylovaly, atd., takže to rychleji odsejpá... :t

Editováno: , autor: camron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, co byste rekli tomu, kdyby se v OSTATNI DISKUZI udelala vedle Lamparny, VIDEA atp sekce SPORT, kam bysme presunuli temata jako je FITKO, bikovani atp ? Bylo by to pak pekne pohromade a clovek by to nemusel hledat v jednotlivych sekcich fora. Jen to jen prvotni napad, tak se chci zeptat, co byste tomu rikali. Dik MichalF

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fitko me vzdcky trapi pres leto pri letni priprave :( jindy se proste do posilky uz pak moc nedostanu, ale v lete sem chodil skoro denne. musim zase zacit uz mam zase 98kg

Ty woe dyť máš fitko na staďáku, tak prostě vyjdi jednou ty schody a neboj se toho, ne? :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád si nechám poradit....

Cvičím břicho pravidelně, předkopy ve visu, sedy lehy na šikmé lavici (hlavou dolů) i do boku, doma sklapovačky. Jen v dolní části je ten typický špek - nic hroznýho, ale je to tam :-) Právě proto jsem začal běhat, aby se to spálilo. Je jasný, že silovým cvičením se toho nezbavím. Proto kolo a běh. Ale dneska z toho stejně nic nebude, protože je skoro tma a hezká bouřka....

Takže říkáte omezit tuky ve stravě... Ono se to jednoduše řekne :-) Snažím se jíst zdravě, to je jasný, ale došel proteiňák, takže piju mlíko, jím hodně 30% sýry, občas i to vepřový atd. Bez toho by zas nešlo cvičení.... Nebudu pořád přece jíst kuřecí, tvaroh, rejži a těstoviny.... ;-)

Kolo na břicho vůbec nebere, při jízdě na kole právě břicho a prsa vůbec nezapojuješ. Chce to ten běh, možná inline brusle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P2M: Paolo, to myslel tak, že krom cvičení břicha (kdy se tvoří svaly, ale špek drží:) ) je dobrý celkovej (aerobní) pohyb, u kterýho se prostě člověk potí a hubne....tím je právě kolo, běh, in-line, plavání a všecky aktivity, kde nejde o "chvilkové" zatížení svalstva, ale spíš vytrvalost :palec2: PS: jináč souhlas, na kole břišní, prsní a zádové svalstvo ochabuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, u břicha a vůbec celkově, když chce člověk "vyrýsovat - shodit tuk" je lepší snížit váhy (zátěž svalu), ale o to víc přidat opakování a skrátit pauzy :palec2: Joooo to je jak když ti hoří pupek, je to nepříjemný jak....ale alespoň člověk vý, že to dělá správně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane Michal to myslí dobře....nám už to ani nepříjde, ale když to tu navštíví nováček, trvá než zjistí že v sekci Fabia/ ostatní je téma kola, tady fitko....asi by nebylo od věci dát to jak píše - tak je každýmu jasný, že je to "SPORT"...a myslím že nikomu z nás nebude vadit "přeběhnout" do jiný sekce a přispět tam ;)

- já jsem pro, ať se sportovní témata dají pod jednu sekci a je v tom pořádek :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...