Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

Tak maso máš nejlepší zdroj bílkovin, které obsahujou všechny aminokyseliny..bez masa prostě efektivita nabírání svalů klesne o 70% :) Ale maso jako maso bez tuku, nejlepší jsou kuřecí prsíčka :) za 10minutek hotové+rýže, no mlask :D

drůbež je výborná ale kvalitní hovězina je teprve to pravý "ořechový" - jen ta cena je nehorázná :feve: jináč souhlas, bez masa to není ono ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uličnici...přiznejte se...kdo byl dnes ve fitku nebo na kole?

Dneska 2x posilka a teďka si jdeme ještě zaběhat. Zdá se mi, že to ale poslední dobou přeháním, od pondělka 8x v posilce a 4x běh... :)..ale baví mě to

Editováno: , autor: camron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už asi definitivně schátrám. V neděli z toho Romane zase nic nebude. Ráno v neděli vyrážím do Švýcar, v 19hodin mám zcuka na recepci hotelu s panem Buchim, majitelem firmy kam jedu a jdeme na večeři. Jsem valil bulvy a dost mně to potešilo, protože se jedná o pozvání na soukromou večeři pouze ve dvou. Jsem zvědav, o čem se chce pobavit a proč pozval pouze mne a ostatní ne. Každopádně si to velice považuji, je to firma s excelentním renomé.

Takže místo cvičení se budu zase pouze nacpávat dobrotami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romariooo:

....mno, já dám třebas ráno ruce a odpoledne pak ramena, nebo třeba jen břicho, atd. Není to tak, že bych každý den cvičil všechno, to je blbost. Důležité je tělo zásobovat kvalitními proteiny a to si myslím, že mu dopřávám, takže to zatím funguje, jak má. No a důležité jsou samozřejmě (alespoň pro mě) preparáty na klouby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle bych asi nevydržel. byl jsem o víkendu hodně na kole, pondělí jsem si dal pauzu, v úterý byl ve fitku, ve středu a ve čtvrtek běh a dneska lehce (včera jsem se vožral) fitko a víkend zas kolo, ale kdybych neměl jeden den v tejdnu pauzu, tak bych se asi ani necítil dobře.

jinak pokud jde o stravu, tak tu vůbec neřešim, dneska mcdonald a velký Bigmac menu. ono kdyby se měl člověk stravovat tak jak má, tak neřešim nic než jídlo, protože dělat si každej den kuře nebo rybu nebo steak, tak jsem jenom v kuchyni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra, jak ten MCDonald může někomu chutnat. Dyť to jsou jen předražený housky se salámem a to bych řekl, že urážím tu housku se salámem. Mně tam rodinka nedávno vytáhla, protože děcka to tam táhne a spokojenej jsem nebyl. Jediný, co tam za něco stojí je ten jahodovej mraženej koktejl, ten mi chutná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý máte svou pravdu a je fakt že kvalitní a zdravé jidlo leze docela do peněz.

Co se týče cvičení tak ideální je podle mě chodit ob den a nechodit jenom do fitka ale dělat i jiné sporty jako je kolo,plavání,běh.

Nechápu třeba vůbec lidi co přijdou do fitka a bez rozvičení jdou na bench a nebo hned na nějaký stroj-podle mě to je největší chyba kterou mužou hned na začátku udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luke: dnes jsem se potil na kole jako howado...a trochu myslel na Tebe jak dřeš...vyjeli jsme po 10 hodině a najezdili se synem cca 35 km.MASAKR!

Ale jsem krásně unavenej a mám z toho supr pocit.Chodit jen do fitka bez vedlejšího pohybu je totální kravina. :palec2:

Okolo 17 hodiny jsme se vrátli na základnu a přiští sobotu jedeme parta 40 lidiček a tentokrát na 45 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, mě připadne, že asi nevíte rozdíl cvičení ve fitku a aerobní aktivitou resp. jejich dopady na celkový stav organismu. Další věcí, ten kdo napadá, že každý kdo cvičí, resp. kulturisté, fitnessáci apod. , že sype, tak at nevstupuje do takovýchto diskuzí, protože tyto amatérský výroky, jsou již zastaralé a více, než trapné! Já osobně se pohybuju v oblasti fitness a wellness nějáký ten pátek a z 97% nikdo z rekreačních i výkonnostních sportovců, žádné zakázané látky na podporu svalů apod. nebere. Samozřejmě i tací jsou... - Ale opravdu mě sere spojovat slova kulturistika, fitness apod. do slova anabolika, sypat apod.

Další věcí je, že tady bylo napsáno, že kvalitní jídlo a zdravé jídlo leze do pěněz - Všichni, kteří si toto myslí, si jeden měsíc pište výdaje za jídlo a jídlo, které si kupujete - sami se pak budete divit, že naopak utrácíte mnohem více za nekvalitní potraviny a plno tzv. sraček můžete vyměnit za plnohodnotné potraviny- pánové to je mimochodem dokázaná věc..... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás ve fitku jsou tyto osoby taky, ale bral jsem to celkově a především z rekreačních lidí, kteři se tomu věnují, ne lidi na profi linii, kteří jdou jen za svalama a být ze všech nejlepší.... Osoby, kteří se cvičení věnují pro zdraví, psychické uspokojení a samozřejmě dobře vypadat ví o čem mluvím. Amatéři, kteří vidí jen to, že automaticky sype každej kdo cvičí apod. jsou u mě hlupáci, většina těchto lidí je ale obezních, či sama ze sebou nespokojená, proto takhle mluví o lidech, kteři dobře vypadají, nebo se o to leckdy tvrdě snaží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...