Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

Tak já se taky přidám...

Cvičím asi rok a půl, předtím jsem občas dělal kliky atd.... Za ten rok a půl je myslím pokrok znát, bench v současné době 5x8 opakování s 85-90kg. Maximum nevím, jednou jsem to zkoušel a bolelo mě rameno :-) Až dám 10x100kg tak budu spokojenej ;-) Za tu dobu co cvičím jsem přibral asi 10kg, teď mám něco přes 90. Cvičím vždycky 60-90min podle nálady, dvakrát týdně, celou horní polovinu těla (prsa, záda, bicáky, ramena a břicho). Teď jsem začal ještě jezdit na kole a běhat, chci zničit ten špek na břiše :-) Kolo je ok, ale běhal jsem naposled na štřední (deset let zpátky...). Včera jsem uběhl 8 koleček s přestávkami na pití a mazec... Ale chodím ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj, já se dneska opět posilnil tak akorát žrádlem. Včera jsem chtěl jít do bazénu v hotelu v Sezimově Ústí, ale došel jsem si na véču, dal jsem česnečku, vepřovou panenku se zeleninou a pivsona, došel jsem na pokoj, že nejdřív něco udělám na NTB, zavíraly se mi oči, tak jsem si na chvilku lehnul a vzbudil jsem se až skoro o půlnoci...

Dneska jsem se pojistil a koupil jsem si 0,5 l ledového kafe a 0,5 l Semtexu na pokoj a zatím jsem OK, ale tady ve Strakonicích v hotelu bazén není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já včera byl v posilce.... Skoro 90min, v tom dusnu to byl masakr, lilo z nás jak prase :-) Moc to nešlo, ale lepší něco než nic.... Dneska se začínají ozývat nohy ze středečního běhání, a to jsem chtěl jít i dneska. Uvidíme, lýtka asi nejsou moc zvyklý ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to břiško je většinou jen problém stravy...cvičení pouze 20% :feve:

souhlas, břicho je o tom nepřežírat se, jíst pravidelně a jakž takž "zdravě" (+ samosebou pravidelnej pohyb a zaměstnání bříšáků)...ale kdo to má zvládat, když ty grilovaný klobásky, masíčko a...no prostě vys...se na to:D A hlavně...takových peněz pupík spolkl a takhle se ho člověk zbavuje :feve::smich:

Já osobně jezdím břicho celkem pravidelně, pěkně doma u TV, ale je to boj s větrnými mlýny....protože mi skrátka chutná :) PS: a hlavně mě štve, že když shodim břicho, jde dolů i vše ostatní :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád si nechám poradit....

Cvičím břicho pravidelně, předkopy ve visu, sedy lehy na šikmé lavici (hlavou dolů) i do boku, doma sklapovačky. Jen v dolní části je ten typický špek - nic hroznýho, ale je to tam :-) Právě proto jsem začal běhat, aby se to spálilo. Je jasný, že silovým cvičením se toho nezbavím. Proto kolo a běh. Ale dneska z toho stejně nic nebude, protože je skoro tma a hezká bouřka....

Takže říkáte omezit tuky ve stravě... Ono se to jednoduše řekne :-) Snažím se jíst zdravě, to je jasný, ale došel proteiňák, takže piju mlíko, jím hodně 30% sýry, občas i to vepřový atd. Bez toho by zas nešlo cvičení.... Nebudu pořád přece jíst kuřecí, tvaroh, rejži a těstoviny.... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdim leh-sedy, leh-sedy s výklonem do stran a pak v lehu na zádech zvedám nohy (výborný na spodek břicha) a pohyb řešim in-line bruslením, protože běh mne fakt vůbec nebere :)

Omezit tuky a zredukovat sacharidy...i když lehce se to píše a těžce realizuje, já se snažím bouchat do sebe co nejvíc bíkovin, dělám si šejk mlíka s tvarohem a trošku kakaa, ke sváče jim sýr Cottage se zeleninou, prsní šunku s pečivem, kuřecí salátek a nebo mýchaný vejce (5bílků 2 žloutky). Ale na maso mi nikdo sahat nebude, naštěstí mi od mala nechutná tlustý, tak na plný čáře vyhrává drůbež s hovězím a pak samosebou libový prasátko :palec2:

Nemá cenu to hrotit, je to přeci jen koníček a nebo "nutný zlo" jak se udržet fit....rád si zacvičím a snažim se držet alespoň nějakou pravidelnost, ale když se nepodaří, svět se nezboří a jídelníček se řešit nedá - ve volnu to zvládám, ale v práci se kolikrát pořádně nenajim a pak to hnedka v obráceným extrému doženu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to kuřecí se časem přejí.... Samozřejmě ho žeru, ale třikrát denně to fakt nejde...fuj :-) I když teď jsem nakoupil různý koření na steaky, tak už se to jednou za dva dny dá.... Není nad pořádný kravský biftek :-)

S tou prací to je pravda, člověk nemůže všechno podřídit jídlu. Navíc když je sedavý zaměstnání tak to pak podle toho vypadá :-)

Editováno: , autor: Paolo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...