Přejít na obsah

Porušení dopravních předpisů v zahraničí a body


CZE

Doporučené příspěvky

Dnes se mi podařilo v Polsku vjet do zákazu vjezdu (ty jejich pojebané polské dopravní značky) a dostal jsem pokutu (ukecal jsem ho svou polštinou na 50 zlotých - slovák předemnou dostal natvrdo 200 zlotých) a chtěl bych se zeptat zda mi za tohle strhnou nějaké body ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Systémy "zatím" nejsou propojeny, ale do budoucna se s propojením počítá. Body ti strhnou akorát u nás. Když pokutu v zemi EU kde se ji dopustíš nezaplatíš ve stanoveném termínu, může se stát, že jakmile opětovně tuto zemi navštívíš budeš skasírován /proto si někteří nění rz/, když tě tedy chytnou nebo zastaví atd., nebo muže následovat další opatření dle dané země, tedy dle výše nahromaděného finančního postihu, správní řízení-zabraní věci-vězení ? :aggressive:

Editováno: , autor: Willis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Policajti v Polsku to je jedno uplatné ho...do vedle druhého, vyložene si tě čapne jako cizince a čeka až mu něco přistane v přihradce na brejle jak to v těch svojich korejských policejních vozech maji. Jak jedu do Polska někam dále už mam připraveno 200 ZL pro podporu chudých rodin polských policajtu.

Body mě nikdy nenapadly, že se davají , jelikož nikdy nedostanu ani jediny papirek od nich .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...