Přejít na obsah

dekor palubní desky


šutr

Doporučené příspěvky

dekor?...proč si to nestříkneš lakem?...popřípadě pokud si nevěíš, tak to nenecháš stříknout ;)

nemám s tím žádné zkušenosti a nerad bychm, aby se z toho stala drahá sranda :palec2: ten dekor vypada hezky a je dobry že kdyby se mi to přestalo časem líbit tak to proste sundám. Navíc ani nevím jak vyndat ty ofuky z přístrojovky...ja se jen starám abych mel moji F krásnou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady se můžeš pro inspiraci podívat ;)http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...E1n%ED+plast%F9 Pokud nejsi žádnej "kutil" myslím že by ses s lakýrníkem určo domluvil a ten by si to co potřebuješ sám demontoval - ale jak píšeš, dekor má své +....jen za mne mi nepříjde moc povedenej, lakování je rozhodně vzhlednější ;) PS: necituj přízpěvky nad sebou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked sa to tu bude riesit sto krat tak mozem iba raz napisat, ze nalepky na ofukoch su neesteticke, odliepaju sa a vyzeraju hnusne?

tak to je pekna blbost.

ked tu bude sto rovnakych tem a ja uvazim ze mi stoji za to drat si konceky prstov pisanim tak svoj nazor kludne vyjadrim sto krat a nebudem sa nikomu ospravedlnovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...