Přejít na obsah

Oslava narozenin u Romariooovych v Hradci Králové


Michal K.

Přespání v HK  

25 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Já jsem Ti řikal Michale že to bude mazec vlákno a že se to tady rozjede na plny koule t Tys mi to nevěřil... :smich:

Takže aby bylo jasno...když mě naserete tak zavolám odtahovku a všechny auta necham poodahovat na parkoviště Městské Policie :smich:

Přijdete z fotbálku a já budu mit prázdnej dvůr :p:smich: Jen můj černoušek bude vykukovat z garáže! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prdelky moje milovany! Dnes sem dám fotečky jak to na tom hřišti vypadá at se mužete připravit na fotbalové utkání hvězd nynějšího fora...

Jinak jako další disciplina bude badminton,možná stolní tenis a v neposlední řadě pettang nebo jak se to píše-to s těma koulema.Tak si myslim že o zábavu bude postaráno! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mišáku: ale to je vážná věc.Narozky budou slavit hned tři členové-Superfatty,MichalK a Najmis.Dnes jdu zajištovat hřiště na 11 července a prdelky si nedělám-to bych si vůči tolika lidém nedovolil. :)

Já myslel že jich bude víc.

Editováno: , autor: Rosťa19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...