Přejít na obsah

FII, 1,4 TDi vymena lamely spojky


doveziem.sk

Doporučené příspěvky

Tazsie sa radila 1 a spiatocka. Spiatocka sa radila cez zuby. Nevypinala dostatocne spojka avsak nepravidelne, niekedy vypla bez problemov. Najskor skusali spojku ovzdusnit. No nakoniec musela ist von prevodovka a vymenili lamelu veko spojky uplné, ktoré bolo ohnuté pravdepodobne od výroby. Vymena spojky bola reailzovana v servise Skoda - Cyda Levice. Zaruku samozrejme uznali bez problemov.

Editováno: , autor: doveziem.sk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenapisal som to cele. Lamele nebolo nic.

Pritlacný kotúc bol deformovaný od vyroby.

Nemam defend lock. Problem je v tom, ze u 1,4 tuto zavadu este na Slovensku nemali. Niekedy spojka nevypne uplne a spiatocka skripe. Kedze je tam nova lamela a pritlacak tak pockam nech sadnu. Rychlosti 2,3,4,5 sa radia v poriadku, lebo su synchronizované.

V kazdom pripade uz som jazdil na FI - 1,4 44kw, 1,9 SDI a 1,2 HTP a ani jednom sa neradila tak tazko 1 a spiatocka, ako na 1,4 pumpa - diza. Na 1,4 44kw sa radili tazsie vsetky rychlosti ,ale iba ak to porovnam s 1,2 HTP.

Jedinú závadu som mal na 1,2 HTP a v zaruke mi menili vodiace tycky stabilizatoru.

Z mojho pohladu bola nalepsia FI 1,2 HTP - spolahliva, lahke radenie a pri normalnej jazde dobra spotreba. Radost jazdit. Naviac som 2 x bol na nej v UK avsak vacsinou sa jazdilo na nej po okrese.

post-30311-1243265968_thumb.jpg

Editováno: , autor: doveziem.sk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...