Přejít na obsah

Propíchlá nádrž


CZE

Doporučené příspěvky

No cena za nádrž docela běžná. V Praze mi ji slibovali skoro tejden - vrakáč u vršovickýho nádraží, ale nakonec ji mám od jednoho místního kolegy z České Lípy :palec2: .

A s cenou za montáž nejdřív prej tak 600-800 a nakonec to měli chlapci za 1,5 hod a řekli si o litr ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně mě fascinujou ty vaše vymyšlené ceny. Jen za svěšení nápravy si v servisu účtujou necelé dva tisíce (a že jsem těch servisů obešel). Jinak nádrž opravená firmou, která se na to specializuje. Všem těm, kteří si tu dělali srandu z propíchlé nádrže a radily šroubky atd. přeji ať se jim to s tou nádrží také někdy stane. Myslím si, že je jejich poněkud divný styl humoru brzo přejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to někoho zajímalo tak 250,- kč zalepení nádrže (záruka 2 roky) u specializované firmy (majitel říká, že má každý den několik nových zakázek) - nádrž je nutné před zalepením vymontovat - práce v servise 2500 kč (svěšení nápravy, výfuku, demontáž nádrže a montáž nádrže, zavěšení nápravy, výfuku, dolití brzdové kapaliny, odvzdušnění ...). Takže celkem mě to přišlo na 2750 kč.

Editováno: , autor: CZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně mě fascinujou ty vaše vymyšlené ceny. Jen za svěšení nápravy si v servisu účtujou necelé dva tisíce (a že jsem těch servisů obešel). Jinak nádrž opravená firmou, která se na to specializuje. Všem těm, kteří si tu dělali srandu z propíchlé nádrže a radily šroubky atd. přeji ať se jim to s tou nádrží také někdy stane. Myslím si, že je jejich poněkud divný styl humoru brzo přejde.

nikdy nepřej nikomu nic zlého, může se to přihodit tobě. a nejde tu vůbec o humor a srandu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...