Přejít na obsah

Signalizace otevřených dveří


Honza_4

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,chtěl sem se zeptat na kontrolku,která se rozsvítí na budíkách při otevření dveří....nemyslím maxidot...je to jen červená kontrolka,vypadá jako auto s otevřenýma dveřma řidiče...jen upozornuje na otevřené některé dveře...nerozezná jestli jsou to přední nebo zadní...prostě svítí,jako stropní lampička...pokud se otevřou dveře rozsvítí se...kamoš má stejný auto a ročník...a jemu ta kontrolka svítí a u mě nic....čím to může být?díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

Ahoj mám podobný problém. Mam Octavii 2003. Kontrolka otevřených dveří svítí jen při otevření zadních a 5 dveří. Na přední oboje vůbec nereaguje a zároven mi ani nesvítí světla ve dveřích a přitom to nedávno chodilo v pohodě

Mel jsem stejny problem.Na pravych dverich vadny mikrospinac a na levych zlomeny drat v mistech mezi sloupkem a dvermi

RCB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diagnostikovat se to neda pouze muzes zkusit blok namerenych hodnot viz. priloha

Pokud bude zlomeny drat tak se to bude tvarit stejne jako vadny mikrospinac ;)

RCB

Můžeš to vysvětlit pro naprostý blbce? Tabulka je hezká ale nechápu k čemu nebo jak jí použít. Já diagnostiku nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...