Přejít na obsah

Bezepcnostne srouby na kolesa


grino

Doporučené příspěvky

Tak sam mi podarilo pri rychlom prehazdvani kolesa zabudnut bezpecnostu nasadku na ceste. Spomenul som si to az po troch dnoch, ale samozejme ze som ju uz tam nenasiel. Vie mi niekdo poradit, co sa da robit? Da sa ta nasadka niekde dokupit? Daju sa tie srouby v pneuservise vymenit? Ma niekdo prehlad kolko to bude stat?

Tak teraz som vas zasypal otazkami a dufam ze mi niekdo poradi.

Dik

Jano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Oživil bych toto tema:

Na dvou šroubech už mám dražkování takové nějaké divné tak bych potřeboval nové šrouby. Když jsem si to tu přečetl a zjistil že škoda ma jenom 10 sad šroubu tak bych raději něco jiného.

Poraďte od jaké firmy koupit bezpečnostní šrouby, nejsou některé sady už přímo se dvěma ořechy.

Dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 roky později...

Hoj,

tak jsem včera šel povolovat kola (montovali je v pneuservisu) a mám velký problém. Mám bezpečnostní šrouby Mcgard a strhnul jsem ten bezpečnostní ořech - tu kytičku uvnitř. Neměl někdo stejný problém? Jsem asi v .... Nevíte někdo co stím.

Díky za případné odpovědi.

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

aj ja som mal taky problem kupil som auto z bazaru aj so srobmy,samozrejme,ze som nad tym vtedy nerozmyslal,a kupil som ho bez adaptera ku srobom,ziadny servis to koleso nechcel dat dole,a ani nevedel....vyriesil to sukromny servis zaroven pneuservis,jediny v Novych zamkoch co sa tym zaobera...Stalo to 15jur aj sprezutim,vyvazenim.....pokial ma niekto problem ze to nevie riesit,mile rad dam adresu na toho pana,su taky experti co vam tam navaria staru maticu,a poskodia elektron....on to spravil za 10min

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...