Přejít na obsah

Jsem normální


P2M

Doporučené příspěvky

Vyčistil jsem hlíny na léto zepředu i zezadu tak, že vypadají jako nový. Pak jsem je 2x zepředu i zezadu navoskoval a vyleštil. Potom jsem si na cutteru vykrojil samolepky o průměru 16", a ty jsem nalepil na ráfky z obou stran - ochrana proti stečení pěny na gumy od ArmorAll - když uschne na kovu, tak lepí a chytá sajrajt. No a pak jsem je v koupelně, co máme u garáží, nastříkal tou pěnou, takže se gumy lesknou jako psí koule. Šla okolo moje princezna a konstatovala, že jde pro Zlatý stránky a bude hledat číslo na Chocholouška... :D

...jsem normální, nebo ne teda? :smich:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohlédně těch al kol je vše v naprostém pořádku leštím je taky!

Auto myju a všichni se diví, když jsem po zimě dával auto do kupy a vzal jsem si v práci na to den volna a dělal to dohromady 2 celé dny + den na přezutí

Prý myju auto častěji než sebe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Studaku tak to si majster.Ja umyvavam auto kazdy tyzden 4-5 hodin a uz ma maju za blazna v praci.Ale pozeram ze ty si ma prekonal :D:smich::smich:

Bemo, keby som mal tu moznost tak lestim svojho milacika tiez tak raz za tyzden, dva :). Mas vlastnu garaz, alebo vies o nejakom nerusenom mieste kde sa clovek moze so svojim stvorkolesovym milacikom castejsie pomaznat? :)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bemo, keby som mal tu moznost tak lestim svojho milacika tiez tak raz za tyzden, dva :). Mas vlastnu garaz, alebo vies o nejakom nerusenom mieste kde sa clovek moze so svojim stvorkolesovym milacikom castejsie pomaznat? :)-_-

Ja umyvavam auto po praci na vymenikovej stanici.Je tam teplo klud a hlavne moznost na umytie.Vyuzivam to vzdy ked je moznost.Ale bral by som aj vlastnu garaz. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bemo, keby som mal tu moznost tak lestim svojho milacika tiez tak raz za tyzden, dva :). Mas vlastnu garaz, alebo vies o nejakom nerusenom mieste kde sa clovek moze so svojim stvorkolesovym milacikom castejsie pomaznat? :)  -_-

Ja umyvavam auto po praci na vymenikovej stanici.Je tam teplo klud a hlavne moznost na umytie.Vyuzivam to vzdy ked je moznost.Ale bral by som aj vlastnu garaz. :(

No jo, to by sme asi brali viaceri :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...